Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


ewa maria, 2017-12-01 19:39:15

...a piszmy...a rozpisujmy się... cieszę się bardzo jak jest co poczytać, co ludzie myślą, jak czują Boga i naszą wiarę, jakie mają problemy i jakie rozwiązania znajdują, co komu w duszy gra i śpiewa, a może i nawet tańczy, co tęsknotą największą, a co wspomnieniem jest niezatartym. To o. Michał przyjął tu taką ciekawą formułę, że wystarczy mu minutka, aby streścić ewangeliczne zdanie... ale my nie musimy krępować naszych myśli... Dla mnie to jest takie naturalne i fajne po prostu, jak ktoś napisze coś od siebie...jak się podzieli wiedzą, upodobaniami, kłopotami codzienności... i nie lękajcie się krytyki! Nie wszystko wszystkim bywa zrozumiałe i czasem zbyt szybka a zaledwie powierzchowna "ocena pada", ale myślę, że Bogu podobają się i rozmowy o Bogu, i rozmowy o życiu przy Bogu. Piszcie więc śmiało. To jest ku temu właściwe miejsce. I za jego utworzenie składam serdeczne dzięki o. Michałowi Leganowi. Przed nami ciekawa propozycja rekolekcji!? Będziecie?

Teresa 2, 2017-12-01 09:18:54

Dzieki za to ,ze jestes z nami Panie Jezu , ze mozna sie do Ciebie przytulic kiedy mi zle

Grzegorz, 2017-12-01 08:29:50

Dziękuję Ci, ewo mario, za Leluchów SDM :) Chciałem wczoraj jeszcze wrzucić ten link, ale pomyślałem, że dość tego rozpisywania się. I zrobiłaś to za mnie :) A skoro jesteśmy przy SDM, to wszystkim na dobry dzień: https://www.youtube.com/watch?v=7F3AY5C-LW0 Pozdrav!

Jolanta, 2017-12-01 08:24:17

Życie Bogiem - nieustanne lato, czas prawdziwego życia i szczęścia. Trzeba tylko szeroko otworzyć oczy, żeby nie przegapić tego piękna.

Grzegorz, 2017-12-01 08:22:34

Wszyscy jesteśmy tym samym pokoleniem, a więc wszyscy tworzymy wspólnotę Zmartwychwstałego. Jesteśmy Jedno. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Ecclesiae!

., 2017-12-01 07:53:32

WSZYSTKO się stało dziś na Eucharystii PRZYSZEDŁ ZMARTWYCHWSTAŁY. PRZYSZEDŁ, PRZYCHODZI I PRZYJDZIE. Pragnę Go zatrzymać na WIECZNOŚĆ, TAM: „Każdy będzie siadywał pod swą winoroślą i pod swym drzewem figowym; i nie będzie tego, kto by niepokoił, bo usta Pana Zastępów przemówiły.” Mi 4,4 Już blisko. Upragniony FIGOWIEC będzie schronieniem, okryje cieniem, da odpocznienie, nasyci. To pewne:SŁOWO jest wierne i nie przeminie.

czciciel, 2017-11-30 23:23:49

zarówno w życiu jak i w śmierci należymy do Pana , czyli my i oni , ci co odeszli służyć inaczej należą do Pana , wszelkie moce upadną przed Panowaniem Syna Człowieczego , wszelkie bestie zostaną zgładzone , przepraszam u Boga już zostały zgładzone bo to co nam doskwiera jest jak cień gdyż PAN WSZYSTKO UCZYNIŁ NOWE , PIĘKNIEJSZE I DOSKONALSZE , TAK JAK RZECZY , KTÓRE PRZEMINĘŁY ...

ewa maria, 2017-11-30 23:03:20

To trochę tak, jakby były tylko dwa pokolenia. Jedno, które żyło zanim narodził się Jezus i to drugie... nasze, które już wie, że On jest jedynym, prawdziwym Mesjaszem. Pozostaje więc nam czuwać, bo godzina, o której przyjdzie jest znana jedynie Ojcu.

ewa maria, 2017-11-30 22:51:56

@Grzegorz/ special for you... https://youtu.be/dULGDdwBBVo

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl