Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Teresa 2, 2017-10-19 16:06:45

Ofiarowany nam klucz zobowiazuje, musze od siebie wymagac by moc sie kiedys cieszyc z ogladania Ciebie Najdrozszy Panie Jezu

., 2017-10-19 09:00:23

Mam KLUCZ uroczyście wręczony w dniu Chrztu Św., mam DUCHA ŚW., który jest KLUCZEM otwierającym poznanie SKARBCA CAŁEJ I JEDYNEJ PRAWDY. Mam wszystko co jest mi potrzebne: wiarę, nadzieję i miłość. Czy dziś w pełni skorzystam z posiadanych darów? Kto dzisiaj skorzysta z posiadanego przeze mnie KLUCZA? Czy po spotkaniu ze mną będzie chciał poznać WŁAŚCICIELA SKARBCA?

Grzegorz, 2017-10-19 08:30:06

Otwierając Skarbiec, otwieram Go nie tylko dla siebie. I niestety odwrotnie. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Stella Maris!

danusia, 2017-10-19 08:27:53

Boże skarby są dla tych , którzy przede wszystkim miłują Boga, dawcę tych łask, skarbów. Faryzeusze nie pragnęli tych skarbów bo nie chcieli poznać Boga. Żyli, kierując się swoim rozumowaniem i postrzeganiem rzeczywistości według norm władzy i zysku. No cóż, wiara jest łaską , czy na nią odpowiemy, to już nasza wola, którą Pan Bóg także nas obdarował. "Dlatego też powiedziała Mądrość Boża: Poślę do nich proroków i apostołów, a niektórych z nich zabiją i prześladować będą. Tak na to plemię spadnie kara za krew wszystkich proroków, która została przelana od stworzenia świata,.."Łk 11, 47-54 Boże Ojcze, przyjdź z pomocą w ucisku i cierpieniu jakie przyszło nam znosić przez zatwardziałość serc i umysłów.

Jolanta, 2017-10-19 07:43:27

Czy moje pobożne, religijne życie jest na pewno wiarą, a nie jedynie "pełnieniem nakazów prawa"? Czy nie przeszkadzam innym w życiu blisko Boga, nie stoję im na drodze do spotkania z Jezusem?

czciciel, 2017-10-18 22:52:17

TY JESTEŚ KLUCZEM !!!

czciciel, 2017-10-18 22:49:23

JESTEM FARYZEUSZEM , bo nie wchodzę w głąb Miłości Bożej , nie dotykam Jego Serca , Jego Miłosierdzia , SIERDZIA ... ciemność widzę , a dopiero w niej ŚWIATŁOŚĆ . Przedwieczny obdarzył nas Najjaśniejszą Tajemnicą Światła . Jak zwykł dawniej przebaczać tak w Swoim Miłosierdziu , które nic nie ujmuje Jego Sprawiedliwości SYNA SWEGO DAŁ, ABY KAŻDY KTO W NIEGO WIERZY MIAŁ ŻYCIE WIECZNE ...Patrzcie Kogoście przebodli ! ! ! wszystko po to , ABYŚMY POZNALI W CZYM JEST NADZIEJA JEGO CHWAŁY , " że ON Sam Jest Sprawiedliwy i usprawiedliwia każdego , który żyje dzięki wierze w Jezusa ". " TY udzielasz przebaczenia , aby Ci ze czcią służono " . " TY JESTEŚ DROGĄ , PRAWDĄ I ŻYCIEM . NIKT NIE PRZYCHODZI DO OJCA INACZEJ JAK TYLKO PRZEZE MNIE " ... alleluja !

ewa maria, 2017-10-18 22:11:54

O nie, nie mam w swych rękach kluczy poznania... nie posiadłam ich i nie zagarnęłam... Płaczę nad prorokami, którzy zginęli między ołtarzem a przybytkiem. Wejść pragnę i nie chcę być w niczym przeszkodą tym, którzy też chcą wejść...

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl