↑ KLIKNIJ W OKŁADKĘ ↑      

Bardzo mnie przekonuje zawarte w książce ojca Michała stwierdzenie, że gdyby zaistniała konieczność wybrania z Ewangelii tylko jednego fragmentu, który byłby syntezą całego nauczania Jezusa, to powinien to być 15 rozdział św. Łukasza.

Abp Grzegorz Ryś

Marzyło mi się, by ta malutka książeczka trafiła do rąk tych, którzy przychodzą do mojego konfesjonału. Bo każdemu, naprawdę każdemu chciałbym dać to, co było moim bardzo osobistym odkryciem: doświadczenie ojcowskiej miłości Boga.
o. Michał Legan

 

Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Ania, 2018-07-07 14:22:30

Każdy człowiek jest dzieckiem Boga, w jego oczach odbija się to kim jesteśmy.... bez porównywania...! Błogosławionego dnia!

ewa maria, 2018-07-07 10:47:59

... Zdejmij ze mnie Panie, poranne przygnębienie, które nie wiedzieć skąd i po co przyszło... Niechaj rozraduje mnie Twoja bliskość. Usiądźmy razem przy Matce Najlepszej... Ona mnie pocieszy... a Ty Jezu, uzdolnisz do naprawy tego cieknącego, starego bukłaka. Dziękuję za kolejny podarowany mi dzień. P.S. Przed chwilą Anioł przyniósł mi list od...? https://youtu.be/4mDdKgFPwHM

czciciel, 2018-07-07 10:40:17

Przyszedł Czas do mnie , napełnia ciszą i spokojem drżący listek na wietrze , nic nie obiecuje po prostu Jest jak przy najmniejszej kropce , Kocham GO ...

., 2018-07-07 08:35:45

Cieszyć się bliskością Pana Młodego. Tak łatwo utracić pewność Jego Obecności, skupić się na zewnętrznych praktykach, które w końcu zabierają Osobę i Relację, potem tak ciężko samotnie łatać swoje życie, nawet jeśli zewnętrznie wszystko wydaje się być w porządku. Proszę Ciebie Jezu o Mądrość wlewania do bukłaka mojego serca wina Miłości, która codziennie nowa, świeża ocali od pęknięć i bezsensownego wyciekania, marnowania życia.

Grzegorz, 2018-07-07 04:23:50

Plan Pana wobec nas jest 'żywy' i odczytujemy go z dnia na dzień, z godziny na godzinę, z chwili na chwilę. Nie da się go przyłożyć do życia jakiegokolwiek innego człowieka. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Nostra!

lucy , 2018-07-07 02:23:58

... jesteś jedyny i bardzo kochany przez Boga ☺️ ... I ja jestem jedyną i najbardziej kochaną przez Boga 😊... po co więc ciągle szukać różnic, porównywać, wykazywać braki, wywyższać się... najważniejsze, że ON jest z nami, najważniejsze że Jest blisko, najwspanialsze że mimo wszystko zawsze nas kocha... i to niech wystarczy... dzięki o. Michale:) błogosławionego dnia, pełnego obecności naszej Mamy 😇

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl