Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2017-09-12

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • czciciel

  Jolanto , chyba chciałaś napisać ,że nie przeżyłaś nocy z różańcem ...
 • ania

  Tak Panie Jezu
 • Jolanta

  Jezus sam na sam z Ojcem, całą noc na modlitwie przed podjęciem ważnej decyzji. Niestety, nigdy jeszcze nie spróbowałam zrobić tego, co Jezus, nigdy nie przeżyłam całonocnej modlitwy bez różańca, koronki, litanii, książeczki do nabożeństwa... - Tylko On w swoim Słowie i cisza, i ja.
 • .

  Jezus doskonale wie, kiedy w moim życiu jest czas na Górę i kiedy pora na Równinę. Więcej, wie jaka Góra w danym momencie jest mi najbardziej potrzebna, Góra modlitwy, Góra przywołania po imieniu, Przemienienia, Błogosławieństw, czy wzniesienie z Ogrodem Oliwnym, przygotowuje na czas Góry Najwyższej Miłości – Golgoty… Ma dla mnie zielone pastwiska, ogrody, doliny.. Najważniejsze: w każdym z tych miejsc był już sam i jest gotowy mnie przez nie przeprowadzić. Bądź uwielbiony w czasie i miejscu, które mi dajesz, nie ulęknę się kolejnej Góry, Niziny, Doliny, bo Ty jesteś ze mną. Prowadź.
 • Grzegorz

  Po dniach powszednich Radość smakuje pełniej. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Causa Nostrae Laetitiae!
 • czciciel

  JEDEN MIECZ WYSTARCZY BY OBRONIĆ , UTRZYMAĆ JEDYNE DOBRO , ŻYCIE ... triumfalny pochód Miłości na szczyt , na Golgotę uwieńczony zwycięstwem nad bezsensownym cierpieniem i śmiercią człowieka stał się Jego Dziełem . Tak jak Ojciec stwarza nieustannie świat , wszystkie Jego Dzieci , ich stworzenia , faunę i florę , cuda wszelakie ścieląc nam pod stopy , tak CHRYSTUS JEZUS NIEUSTANNIE , NA OŁTARZU MIŁOŚCI SKŁADA PRZED NAMI SWOJĄ OBECNOŚĆ. Żywy Dowód Miłości zabijając tym samym naszego stałego wroga - szatana , którego symbolem jest śmierć . ZMARTWYCHWSTAŁY , ON , ŻYCIE , ŻYCIE DAJE ŚWIATU , TAK JAK ŻYCIE DAJE ZYCIE I TO W OBFITOŚCI ... kto chce niech przyjdzie i pije Je w obfitości ...
 • ewa maria

  Bóg nadaje właściwe tempo i "kształto-przebieg" wszystkiemu. Jeśli On mówi idziemy w górę... to ja idę... jeśli nakazuje zejść na równinę to schodzę... tak mi się przynajmniej wydaje. Ogólnie mówiąc, rozumnie poddaję się Jego prowadzeniu... Na wysokim C...pieję niestety... i wtedy wszyscy uciekają... za to, takim równym i ciepłym głosem (niektórzy twierdzą, że radiowym) przyciągam, skupiam i gromadzę... Fakt, wszelkie ceremonie lubię w umiarze. Chwała Ci Panie za zrównoważenie moich doznań... Każdą przesadą, mogłabym się zachłysnąć i... i co by ze mną było? Jak dobrze, że czuwasz... bo tylko TY, wiesz, co dla mnie najlepsze. Ufam Ci.