Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


czciciel, 2017-09-12 19:46:40

Jolanto , chyba chciałaś napisać ,że nie przeżyłaś nocy z różańcem ...

ania, 2017-09-12 11:40:25

Tak Panie Jezu

Jolanta, 2017-09-12 10:45:51

Jezus sam na sam z Ojcem, całą noc na modlitwie przed podjęciem ważnej decyzji. Niestety, nigdy jeszcze nie spróbowałam zrobić tego, co Jezus, nigdy nie przeżyłam całonocnej modlitwy bez różańca, koronki, litanii, książeczki do nabożeństwa... - Tylko On w swoim Słowie i cisza, i ja.

., 2017-09-12 07:58:51

Jezus doskonale wie, kiedy w moim życiu jest czas na Górę i kiedy pora na Równinę. Więcej, wie jaka Góra w danym momencie jest mi najbardziej potrzebna, Góra modlitwy, Góra przywołania po imieniu, Przemienienia, Błogosławieństw, czy wzniesienie z Ogrodem Oliwnym, przygotowuje na czas Góry Najwyższej Miłości – Golgoty… Ma dla mnie zielone pastwiska, ogrody, doliny.. Najważniejsze: w każdym z tych miejsc był już sam i jest gotowy mnie przez nie przeprowadzić. Bądź uwielbiony w czasie i miejscu, które mi dajesz, nie ulęknę się kolejnej Góry, Niziny, Doliny, bo Ty jesteś ze mną. Prowadź.

Grzegorz, 2017-09-12 07:27:36

Po dniach powszednich Radość smakuje pełniej. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Causa Nostrae Laetitiae!

czciciel, 2017-09-11 22:43:15

JEDEN MIECZ WYSTARCZY BY OBRONIĆ , UTRZYMAĆ JEDYNE DOBRO , ŻYCIE ... triumfalny pochód Miłości na szczyt , na Golgotę uwieńczony zwycięstwem nad bezsensownym cierpieniem i śmiercią człowieka stał się Jego Dziełem . Tak jak Ojciec stwarza nieustannie świat , wszystkie Jego Dzieci , ich stworzenia , faunę i florę , cuda wszelakie ścieląc nam pod stopy , tak CHRYSTUS JEZUS NIEUSTANNIE , NA OŁTARZU MIŁOŚCI SKŁADA PRZED NAMI SWOJĄ OBECNOŚĆ. Żywy Dowód Miłości zabijając tym samym naszego stałego wroga - szatana , którego symbolem jest śmierć . ZMARTWYCHWSTAŁY , ON , ŻYCIE , ŻYCIE DAJE ŚWIATU , TAK JAK ŻYCIE DAJE ZYCIE I TO W OBFITOŚCI ... kto chce niech przyjdzie i pije Je w obfitości ...

ewa maria, 2017-09-11 22:34:58

Bóg nadaje właściwe tempo i "kształto-przebieg" wszystkiemu. Jeśli On mówi idziemy w górę... to ja idę... jeśli nakazuje zejść na równinę to schodzę... tak mi się przynajmniej wydaje. Ogólnie mówiąc, rozumnie poddaję się Jego prowadzeniu... Na wysokim C...pieję niestety... i wtedy wszyscy uciekają... za to, takim równym i ciepłym głosem (niektórzy twierdzą, że radiowym) przyciągam, skupiam i gromadzę... Fakt, wszelkie ceremonie lubię w umiarze. Chwała Ci Panie za zrównoważenie moich doznań... Każdą przesadą, mogłabym się zachłysnąć i... i co by ze mną było? Jak dobrze, że czuwasz... bo tylko TY, wiesz, co dla mnie najlepsze. Ufam Ci.

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl