Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2017-03-21

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • danusia

  Zgadzam się z o. Michałem o pięknych słowach ,wyjaśniających Królestwo Niebieskie. Wczoraj i dziś doświadczyłam takiego działania na pielgrzymce. Najpierw mimo bólu kręgosłupa do przyjaciółki , dała mi jednozdaniową katechezę, bo ma zapalenie gardła i tylko szeptała:) potem zainspirowała dobrym przykładem. A dziś podniosłam się i wyruszyłam do spowiedzi świętej i byłam na Mszy Świętej. Zawalczyłam o łagodność w sercu wobec ..choćby tu na forum, że bywam szorstka, a już na pewno kogoś wstrząsnę może nieświadomie ale wstrząsnę. Kocham jednak wszystkich i martwię się i dlatego tak reaguję, bywam przybita. Królestwo Boże w nas daje nam siłę i piękne jest to,że możemy się wymieniać wiarą i zwyczajnym życiem , choćby tylko przez klawiaturę , ale wiele się uczę od Was. Zapamiętałam najwyraźniej to zdanie z dzisiejszej liturgii słowa :"Podobnie uczyni wam Ojciec mój niebieski, jeżeli każdy z was nie przebaczy z serca swemu bratu»." Mt 18, 21-35 Czasem dotykają nawet myśli, wzburzone o innym człowieku, mimo iż krzywdy byśmy nie uczynili, to nawet myśl może być obciążająca. Jestem szczęśliwa . Wszystko uciekło ale się śmiałam z diabła, że koniec twego knucia we mnie , wynocha.
 • ewa maria

  Modlę się razem z Azariaszem...a potem pragnąc przebaczenia od Boga - przebaczam moim winowajcom. 77 razy...Bracia i Wy mi przebaczcie wszystkie łzy, których byłam powodem...wszystkie rany...wszystkie przewinienia. Życie moje...stań się Królestwem Boga...i pozostań takim na zawsze! Królu mój, Zbawicielu, pragnę trwać przy Tobie w teraźniejszości, przyszłości i wieczności. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący, Maryjo Najlepsza Matko i wszyscy Święci... Marku, dzięki za wczorajsze dobre słowa.
 • .

  Ty Panie, bądź moim Królem, pragnę schronić się w Tobie. Dziś uczę się modlitwy od Azariasza… Niech moje myśli, słowa, czyny będą przed Tobą i niech Ci się podobają! Ponieważ pokładam ufność w Tobie, nie mogę doznać wstydu. Teraz zaś idę za Tobą z całego serca i szukam Twego Oblicza. Postępuj ze mną według swej łagodności i według wielkiego swego miłosierdzia. Wybaw mnie przez swe cuda, których codziennie doświadczam w moim życiu i uczyń swe imię sławnym Panie, aby każdy mógł cieszyć się Twoją miłością.
 • Grzegorz

  A Bóg jest Miłością. Do Miłości zmierzamy. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Ianua Coeli!
 • czciciel

  tu mój DOM , gdzie Ojca głos , gdzie Matki śpiew , gdzie sióstr i braci radość ze wspólnego spotkania ... i choćby domu nie było , miejsce pozostaje jak nie na ziemi to w Sercu ...
 • kawnice127

  Ktorys Cierpial za nas rany Jezu Chryste Zmiluj sie nad nami. Bogoslawionej nocy.