Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


papierek od cukierka, 2019-02-17 11:13:37

Jezu, gdy mnie zapytasz: "Co chcesz, abym ci uczynił?" zakrzyknę jak niewidomy spod Jerycha: "Panie, żebym przejrzał!". Abym przejrzał i szedł drogą błogosławieństw, a nie przekleństw. Drogą życia, a nie śmierci. Drogą wąską i ciernistą, prowadzącą do Ciebie, a nie szeroką i wygodną, prowadzącą do wiecznego zatracenia. Maryjo, Gwiazdo Zaranna, rozświetlaj mroki moich wyborów. Amen.

Teresa 2, 2019-02-17 10:53:32

Chce mi się dziś powiedzieć Panie Jezu, niech moje nogi idą tam gdzie Tobie się podoba,ręce niech tylko będą do Twojej dyspozycji .Dziękuję też za słowa przygany 'biada'abym zadużo nie ufała sobie a raczej liczyła tylko na Twoje zmiłowanie.

Grzegorz, 2019-02-17 07:08:11

Kiedy Jezus spojrzał im w oczy, może i w nich ujrzał ubogość, czyli prostotę, prostolinijność duszy? Pan jest tak blisko nas, właśnie patrzy nam w oczy. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Verbi Incarnati!

lucy, 2019-02-16 23:04:22

... a może dlatego patrzył na ziemię, bo ich zmęczenie, trud wędrówki, przybrudzone od kurzu sandały ... sprawiły, że w sercu pojawiło się pytanie po co ? ... może dlatego spojrzał na nich z jeszcze większą miłością i jeszcze raz zapewnił ; jesteście błogosławieni , szczęśliwi :) ... w trudzie , pokorze, miłości, cichości ... czy dziś jestem szczęśliwa ... z Nim, w Nim ... przecież jestem Jego miłością :) dzięki o. Michale :) błogosławionej , szczęśliwej niedzieli 🙏😊🙏

czciciel, 2019-02-16 22:48:22

Powiedziałem ; nie puszczę Cię , aż mi nie pobłogosławisz ... Jak dobry Jest Pan , jak piękne są Stopy Zwiastuna Dobrej Nowiny , jak piękne są Stopy Twe w sandałach Moja Przyjaciółko , jak wielkim Skarbem od Boga Jesteś Maryjo , KOCHAM CIĘ ...

ANDRZEJ, 2019-02-16 22:14:12

TOTUS TUUS MARYJO PRZY TOBIE Z TOBĄ NIECH DZIEJE SIĘ AMEN

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl