Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


ewa maria, 2018-10-18 10:32:43

Panie, stań w te dni przy mnie i wzmocnij mnie... żeby się przeze mnie dopełniało głoszenie Ewangelii i żeby inni posłyszeli...

lucy, 2018-10-18 09:01:24

... przybliżyło się... JEST... tu zawsze ile razy z miłością zbliżam się do Jego Słowa ... ile razy z miłością zbliżam się do konfesjonału by skryć się w Jego ramionach pełnych miłosierdzia ... ile razy podchodzę by przyjąć GO do serca, ukrytego w Białym, Kruchym Chlebie ... ile razy ... :) dzięki o. Michale :) błogosławionego dnia :) pamiętam ... :)

Jolanta, 2018-10-18 08:42:12

Przerastają mnie nie raz zadania, jakie mi wyznaczasz, Panie Żniwa, ale proszę Cię: daj mi siły, abym mogła im podołać i się nie zniechęcała, abym dawała radę świadczyć o Tobie,świadczyć o tym, co dokonało się we mnie. Daj mi pokój serca, abym mogła udzielać go innym.

., 2018-10-18 07:46:49

Codziennie rano budzą mnie słowa uwielbienia OBLICZA JEZUSA (z komóreczki zamiast melodyjki:) Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus, niech będzie uwielbione Najświętsze Oblicze Jezusa, niech będzie uwielbione Najświętsze Oblicze w majestacie i piękności, niech będzie uwielbione Najświętsze Oblicze przemienione na Górze Tabor, niech będzie uwielbione Najświętsze Oblicze w krwawym pocie przy konaniu, niech będzie uwielbione Najświętsze Oblicze w upokorzeniach podczas Męki, niech będzie uwielbione Najświętsze Oblicze w chwale Zmartwychwstania, niech będzie uwielbione Najświętsze Oblicze w blasku wiecznej chwały. I choć trudno świtem się ogarnąć, mam pewność, że zanim uczynię pierwszy krok, czuwa nade mną OBLICZE PEŁNE MIŁOŚCI i mam na każdy kolejny krok w tym dniu przygotowane potrzebne łaski, a więc JEGO SAMEGO.

Grzegorz, 2018-10-17 23:08:29

Pan biegnie do nas, po nas. Bóg jest Dobry. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Regina Familiarum!

czciciel, 2018-10-17 22:26:23

Najmilszy , człowiek godny pokoju , na którym spoczywa Duch Pański , taki jest wart przebywania . Jak Chrystus nie mający nic , nie mający gdzie by głowę skłonić tak ON Pełen Wdzięku . Zostańcie , jedzcie , pijcie , trwajcie . Nie szukajcie dalej , to tu , to tam , PRZYBLIŻYŁO SIĘ DO NAS KRÓLESTWO BOŻE , TU JEST KRÓLESTWO GDZIE KRÓL ...

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl