Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


ewa maria, 2018-06-05 20:05:05

Krzysztofie Chmielewski, podróżniku za jeden uśmiech, korzystający ze swojej wolności, dlaczego zostałeś zamordowany w Meksyku? Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

ewa maria, 2018-06-05 19:09:26

Obłudne pytania zadaje ktoś, kto nie kocha, kto żyje na bakier z Bogiem i szuka usprawiedliwienia dla siebie i swoich poczynań... Ten, którego intencje są szczere, który pyta, bo szuka PRAWDY i pragnie DOBRA... temu Pan odpowie... Wszystko jest zawarte w Słowie Bożym, a my ciągle się dopominamy dodatkowych wyjaśnień... nie studiując Go i nawet nie próbując pojąć... Dobrze, że są kapłani, którzy w tym wszechobecnym internecie starają się przybliżyć ludziom - co Nasz Bóg miał na myśli, kiedy wypowiadał słowa te czy owe. Jedno jest pewne, wszyscy przekonamy się... czy nasza wiara lub niewiara była uzasadniona czy też nie. Nie pozwólmy, aby nas dosięgły "macki zwariowanego i zakłamanego" świata !!!

ona, 2018-06-05 16:06:02

Dzisiejszy świat też stawia Jezusowi pytania: mam słuchać, czy nie słuchać papieża? Mam prawo do "małżeństwa" jednopłciowego? Mam prawo do aborcji? A pyta (jeśli w ogóle to robi) nie po to by poznać Prawdę, ale pyta obłudnie, jak ongiś faryzeusze i zwolennicy Heroda. O Jezu, znamy przecież Twoje (p)odpowiedzi. Czy jednak nie poprzestajemy tylko na podziwie dla Twej mądrości? Czy naszą wiarę potwierdzamy uczynkami? Najświętsze Serce Jezusa wspieraj i ratuj nas...

Jolanta, 2018-06-05 12:39:51

Dwie najważniejsze rzeczy: obraz Boga we mnie, w moim sercu i danina należna ode mnie Bogu, czyli miłość, pobożność i posłuszeństwo.

., 2018-06-05 07:46:36

W Twojej Twarzy pragnę codziennie oglądać Miłość, Miłość Twoją i Ojca. Ochroń moje serce, odwracaj od niepotrzebnych trosk i gromadzonych „dóbr” bez znaczenia, na których nie ma śladu Twojego wizerunu. Pozwól sycić się Twoim Spojrzeniem, które napełnia mnie pokojem i podziwem dla dobra, które wnosisz w moje życie.

Grzegorz, 2018-06-05 06:50:45

Dobry Boże, serce i oczy nowe nam daj, proszę. Chcemy nareszcie kochać i widzieć. Wszystko na Twoją Chwałę! Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Auxilium Christianorum!

lucy, 2018-06-04 22:34:14

... papież Franciszek powiedział kiedyś " Ten, kto odkrywa miłość Boga w swoim życiu, nie jest już taki jak wcześniej ", a ja myślę, że można też powiedzieć, że ten kto wpatruje się w oblicze Jezusa nigdy nie jest taki sam jak wcześniej 😊 dzięki o. Michale :) błogosławionego dnia :)

czciciel, 2018-06-04 22:17:51

tam rządzi pieniądz a TU RZĄDZI BÓG ...

ewa maria, 2018-06-04 22:06:46

Co tam wizerunki na monetach i banknotach... jeno chwilę w portfelu polegują... A Twoje oblicze Panie... i to z całunu, i z chusty, i to miłosierne - z opisu św. Faustyny jak i figura cała... frasobliwa pod dębem...honorowe miejscu w mym domu zajmują. Codziennie patrzymy na siebie... i z lewa, i z prawa...

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl