Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Ania Waw, 2014-10-20 21:34:58

To zadziwiające, że nawet to niewiele, co mam: pracę, życzliwych ludzi wokół, jakoś muszę oddać i w całości oprzeć się na Bogu. To naprawdę trudne, niemożliwe bez Bożej pomocy. Nie ma się czego uchwycić w tej pustce oddawania. Panie Jezu, trzymaj mnie mocno! +

Zbyszek, 2014-10-20 15:32:49

Dobry Panie uczyń mnie narzędziem Twego Pokoju! Uczyń mnie narzędziem Twym! Módlmy się za Św. Franciszkiem z Asyżu : O Panie, uczyń z nas narzędzia Twojego pokoju, Abyśmy siali miłość tam, gdzie panuje nienawiść; Wybaczenie tam, gdzie panuje krzywda; Jedność tam, gdzie panuje zwątpienie; Nadzieję tam, gdzie panuje rozpacz; Światło tam, gdzie panuje mrok; Radość tam, gdzie panuje smutek. Spraw abyśmy mogli, Nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać; Nie tyle szukać zrozumienia, co rozumieć; Nie tyle szukać miłości, co kochać; Albowiem dając, otrzymujemy; Wybaczając, zyskujemy przebaczenie, A umierając, rodzimy się do wiecznego życia. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Danielina, 2014-10-20 09:21:51

Serca nasze napełniane są przez Boga rozmaitymi pragnieniami. I tylko On - definitywnie i absolutnie jest w stanie je zaspokoić. Tylko przy Nim i coraz bliżej Niego zaznaję prawdziwego szczęścia. To piękne, że przyjaźń z Jezusem porządkuje wszystko. I nie mam żadnych kompleksów i mogę czuć się niezwykle wartościowym człowiekiem, ponieważ jestem umiłowanym dzieckiem Boga i takim małym "Bożym prostaczkiem"..

Grzegorz, 2014-10-20 07:47:52

"Proszę Cię o dwie rzeczy, nie odmów mi - proszę - nim umrę: Kłamstwo i fałsz oddalaj ode mnie, nie dawaj mi bogactwa ni nędzy, żyw mnie chlebem niezbędnym, bym syty nie stał się niewiernym, nie rzekł: 'A któż jest Pan?' lub z biedy nie począł kraść i imię mego Boga znieważać." /Prz 30,5-9/ Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Sedes Sapientiae!

Adam, 2014-10-19 23:50:57

Boże Kochany dziękuje że mówisz do mnie przez innych ludzi! Przez o. Michała. Jestem śmieciem którego świat chciał się pozbyć jeszcze przed moim narodzeniem a TY WIELKI BOŻE PODNIOSŁES I UCAŁOWAŁES mnie.

joanna, 2014-10-19 22:53:50

Czyli bądź wola Twoja a nie moja.

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl