Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Michał, 2014-06-08 20:29:39

Z tym bluźnierstwem bym nie przesadzał. Całkowite oddanie Bogu, to całkowite oddanie dzisiejszemu Kościołowi, a całkowite oddanie wymaga wielkiego zaufania. Dzisiejszy Kościół nie zasługuje na tak wielkie zaufanie, bowiem rani człowieka korupcją, chciwością i kamuflowaniem wyjętych spod prawa pedofili... Idea jednak piękna. Gdyby wszyscy byli tacy jak o. Legan, Kościół wzbudzałby więcej zaufania niż dotychczas... Takie jest moje zdanie.

ewa, 2014-06-08 13:54:40

W kościele, do którego chodzę Tabernakulum również jest na boku,a obok Tabernakulum są drzwi do zakrystii .Ludzie wchodzą i wychodzą czasem obojętnie,Boli mnie to. Dlaczego... ? Ktoś zatwierdził ten projekt... Panie Jezu centrum mojego serca należy tylko do Ciebie! Kocham Cię!

Teresa, 2014-06-08 09:33:45

Mocne słowa,dziękuje.

Grzegorz, 2014-06-08 07:57:03

Duch Święty jest jedyną prawdziwą treścią. I tylko nie pojmuję dlaczego w naszym kościele parafialnym Tabernakulum umieszczono niedaleko bocznej kaplicy. Naprawdę nie rozumiem tego w dzisiejszych kościołach. I choć kocham naszą Matkę Nieustającej Pomocy, której piękny obraz góruje centralnie nad świątynią, to lokalizacja Tabernakulum jest dla mnie dezorientująca. Nie pomaga w modlitwie. 'Jezus stanął pośrodku...' Najważniejsze jednak, aby Jezus był pośrodku mojego serca, a więc czas najwyższy, aby zrobić Mu miejsce. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Vas Spirituale!

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl