Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Danielina, 2014-02-26 14:10:34

Dlatego tak ważne a może najistotniejsze - praca nad sobą. pokonywanie siebie każdego dnia. Codziennie . Nieustannie. Nieprzerwanie. W Imię JEZUSA. Amen.

Teresa, 2014-02-26 09:18:55

Słyszę codziennie w kościele : bracia i siostry.Po wyjściu z kościoła jakoś tak jest że przestajemy być dla siebie braćmi i siostrami.Kiedy wychodzę z domu mówię krótką modlitwę: Boże błogosław tym ,których dzisiaj spotkam.

Grzegorz, 2014-02-26 08:27:01

Szufladkowanie ludzi nie wymaga żadnego wysiłku, jest pójściem na łatwiznę. Przydarza mi się bardzo często. Z drugiej strony szukanie Prawdy jest trudne i wymagające. Dzisiaj będę poszukiwał Prawdy w ludziach, których spotkam. Podejmę wysiłek. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Regina Sanctorum Omnium!

filomena, 2014-02-26 07:15:53

O. Michale! Tak bardzo pragnęłabym, aby my wszyscy postępowali w życiu codziennym tak jak głosisz w Słowie. Nie dzielić ludzi, a łączyć. Życzę takiego łączenia nie tylko świeckim katolikom lecz i tym, którzy codziennie głoszą Ewangelię. Szczęść Boże! Miłego dnia!

Sylwia i Norbert, 2014-02-26 04:32:35

Ojcze Michale jakże pragniemy dążyć ciągle ku ulepszaniu samych siebiie, aby jak Ojciec mówił nie dzielić ludzi ale otwierać swoje serce każdemu. Jakże wiele próśb musiałem zanosić do Jezusa aby nauczył mnie kochać wszystkich braci i siostry, a szczególnie " najgorszych " grzeszników i wrogów tak jak On ich kocha, szczególnie jak ich kochał w momencie swojego konania na Golgocie. Chwała Panun za to, że wysłuchuje moich mdlitw ( prostych, szczerych, płynących z serca własnymi słowami ). Nie będę tutaj się ani chwalił ale też i nie będę nic ukrywał. Udało mi się dzięki tym szczerym prośbom postąpić w tej kwestii bardzo. Jednak ból w sercu jest każdego dnia gdy mimo tego widzę ile jeszcze mi brakuje, ile jeszcze w tej kwestii upadam, ile razy zapominam o tym o co tyle prosiłem i nadal proszę. Amen.

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl