↑ KLIKNIJ W OKŁADKĘ ↑      

Bardzo mnie przekonuje zawarte w książce ojca Michała stwierdzenie, że gdyby zaistniała konieczność wybrania z Ewangelii tylko jednego fragmentu, który byłby syntezą całego nauczania Jezusa, to powinien to być 15 rozdział św. Łukasza.

Abp Grzegorz Ryś

Marzyło mi się, by ta malutka książeczka trafiła do rąk tych, którzy przychodzą do mojego konfesjonału. Bo każdemu, naprawdę każdemu chciałbym dać to, co było moim bardzo osobistym odkryciem: doświadczenie ojcowskiej miłości Boga.
o. Michał Legan

 

Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Ania Waw, 2014-11-09 17:29:28

Nie jest łatwo nazywać zło, żeby nie wyszło szemranie;( Trzeba być bardzo pokornym, szczególnie w intencji, aby tak było tak, a nie - nie. Ale jest nadzieja- w Duchu Świętym :) Niech nasza Matka - Niepokalana Dziewica Maryja - tworzy z nas jedno z Nim +

antonina, 2014-11-09 11:59:33

do tego trzeba jeszcze mieć świadomość i zgodę serca, że w każdym naszym "tak,tak", "nie, nie" wystawiamy się na kąsanie wilków, a w praktyce to nie jest łatwe - ale cóż..czy ktoś kiedyś obiecywał, że życie z Jezusem jest łatwe..? :) błogosławionej niedzieli !

Grzegorz, 2014-11-09 07:38:46

Dzisiaj znowu otworzył mi Ojciec oczy. Tak, Jezus powypędzał wszystkich, bo ci, którzy handlowali w Świątyni musieli mieć klientów, w przeciwnym razie interes by się nie kręcił. A zatem wszyscy zgrzeszyli. Trzeba w każdej sytuacji mówić 'Tak tak, nie nie'. Nie możemy sobie pozwolić na bierność - to nie po Bożemu. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Ecclesiae!

czciciel, 2014-11-08 23:54:36

Nazywając zło po imieniu demaskujemy je z pomocą Boga. Tylko On jest ŹRÓDŁEM PRAWDY I MĄDROŚCI , to ON działa i walczy ale to my musimy być iskrą proszącą

justa, 2014-11-08 23:04:51

często otacza mnie zło - to prawda doświadczam skutków grzechu w życiu i jest to bolesne. Mam świadomość tego ale niestety często brakuje mi odwagi i determinacji by budować dobro- demaskując zło. Jezu bądż ze mną .Dziękuję Ojcze Michale :)

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl