Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2018-05-13

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • Teresa 2

  Gdzie Chrystus ze swoja Matka tam Niebo zatem ide pobyc z Nimi i pooddychac niebianskim powietrzem
 • ewa maria

  Zbawienie moje... pragnę Cię "jak kania dżdżu"... wierzę, kocham jak potrafię, ufam i trwam... a Ty Jezu mnie prowadź! Bym z gąszczu dróg i podszeptów różnorakich, wybierała Twoją ścieżkę i stąpając po chwalebnych Twoich śladach dotarła do NASZEGO NIEBA. Miejmy wszyscy dobry dzień!
 • lucy

  ... dobrze jest czasem z Jezusem wstąpić do nieba .... :) z Nim wszystko jest możliwe, codziennie przychodzi do mnie i znajduje w moim sercu dom ... czy to nie kawałek nieba,... być z Nim- otoczona Jego Miłością i czułością :) dzięki o. Michale :) błogosławionej niedzieli :)
 • czciciel

  tak trudno jest nam wszystkim zaufać Bogu , zaufać , gdy przychodzi cierpienie i choroba , ale właśnie wtedy TO ZAUFANIE jest nam do zbawienia najbardziej potrzebne ...
 • Jolanta

  Pan Jezus mówi dzisiaj do mnie tak, jak do Apostołów: Uwierz w Bożą, a nie w swoją siłę. Zaufaj mojej, a nie własnej mocy. Uznaj, że sprawcą wszelkiego dobra jest Bóg. Jezus odszedł do Nieba, ale nadal może i chce działać pośród nas. Pozwól mu na to!
 • Grzegorz

  Panie, proszę Cię, udziel Wiary wszystkim potrzebującym. Udziel Wiary Mateuszowi i Andrzejowi. Dziękuję Ci za wszystko z Twojej ręki. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Fidei et Fidelium!
 • czciciel

  Skoro jest to Sąd Miłości , wystarczy TYLKO KOCHAĆ ... czego Wam wszystkim życzę