Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2018-04-10

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • maria.de

  Nigdy nie bylam i nie bede jjuz brzemienna , chociazby ze wzgledu na wiek . Ale jest to cudowne , ze z Bogiem moge byc brzemienna bez wzgledu na wiek ! I niech sie to stanie ! Byloby wspaniale gdybym mogla miec tysiace tysiecy dzieciakow Bozych . WOW ! To by bylo spotkanie w niebie. .
 • czciciel

  Boże coś Polskę ...
 • ewa maria

  ...niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi...TEJ ziemi! Myślą trwam z wiernymi w warszawskiej Katedrze św. Jana Chrzciciela i rodakami na pl. Piłsudskiego... ...Orzeł w kajdanach... "z wszystkich kajdan, najniebezpieczniejsze są te niewidzialne, które pętają nasze sumienia...". To prawda!
 • lucy

  ...jak to się stanie ?...tylko w Duchu, tylko gdy pozwolę by On mnie napełnił Swą łaską , siłą, miłością...tak czasem trudno mi to przychodzi, by poddać się Jemu, no ale stawanie się mamą codziennie, na nowo, szczególnie jak się ma bardzo, bardzo dużo Dzieci też nie jest łatwe...macierzyństwo kosztuje...czasem całe swoje "ja". Tylko Duch Święty może sprawić we mnie to bym dla moich kochanych i nie tylko rodziła Jezusa. dzięki o. Michale błogosławionego dnia :)
 • Jolanta

  Nie chcę zamykać się w swoich poglądach. Chcę, jak Nikodem, rozmawiać z Panem i szukać odpowiedzi na moje pytania.I nie przestanę pytać, choćbym nie wszystko od razu zrozumiała.
 • Ela

  Mt12.49-50" Oto moja matka i moi bracia .Każdy kto wypełnia wolę mego Ojca jest moim bratem, siostrą i matką "Jezu noszę Cię w sercu , pozwoliłes bym stawała się Twoją matką
 • .

  Aby urodzić Boga innym, sama potrzebuję otwierać się, wchłaniać, wypełniać Duchem Św., który ożywia moje życie, daje mi tchnienie nowego życia, budzi mnie z marazmu, ze snu obojętności, letniości. Tylko narodzona z Niego, mogę obdarować Bogiem drugiego człowieka. Tak @Grzegorzu, to bardzo piękne, ufam, że w wieczności zobaczymy te duchowe „Łańcuszki”, spotkamy tych, którzy nam rodzili Boga i tych, którym my mogliśmy Go rodzić.
 • Grzegorz

  I tak dokonuje się historia Zbawienia: rodzimy się z Ducha Świętego, by potem rodzić Boga innym, a ani znowu innym. Prawdziwy łańcuszek Nadziei. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Verbi Incarnati!
 • m

  :))
 • ewa maria

  Na nowo stwarzaj mnie... niechaj z Ducha zrodzę się... https://youtu.be/BD_G9cPIGbo
 • czciciel

  Uśmiecham się do Ciebie , doświadczam nieustannie Twego Miłosiernego Spojrzenia ... Jeżeli nie doświadczysz umiłowania Boga w sobie , jeżeli nie odkryjesz Ducha Świętego w swoim życiu, jeżeli nie będziesz PRAGNĄŁ SIĘ NIM PODZIELIĆ to daremna jest Twoja wiara , Twoje poznanie , Twoje przepowiadanie . NARODZIĆ SIĘ NA NOWO to znaczy rozpoznać Ducha Świętego w sobie , NIM CIEBIE BÓG OBDARZYŁ . Pocieszyciela odkryjesz pocieszając , Światłością Jego świecąc , czerpiąc z próżnego nie napoisz spragnionego lecz TYLKO Z DUCHA ŚWIĘTEGO NAPOIĆ MOŻESZ SPRAGNIONEGO ...