↑ KLIKNIJ W OKŁADKĘ ↑      

Bardzo mnie przekonuje zawarte w książce ojca Michała stwierdzenie, że gdyby zaistniała konieczność wybrania z Ewangelii tylko jednego fragmentu, który byłby syntezą całego nauczania Jezusa, to powinien to być 15 rozdział św. Łukasza.

Abp Grzegorz Ryś

Marzyło mi się, by ta malutka książeczka trafiła do rąk tych, którzy przychodzą do mojego konfesjonału. Bo każdemu, naprawdę każdemu chciałbym dać to, co było moim bardzo osobistym odkryciem: doświadczenie ojcowskiej miłości Boga.
o. Michał Legan

 

Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Danielina, 2014-03-23 08:22:08

Jezus nie pamięta złego, zapomina złe. A jaki bywa miłośnie dowcipny. Przylgnąć jak lep ale siłą Miłości Nierozerwalnej. We wszystkim z Nim dla Niego i przez Niego. "Naucz czerpać z upadku siłę, ze śmierci -życie" św.J.Escriva/

Grzegorz, 2014-03-23 08:11:34

Piękne i mądre zestawienie św. Teresy z Samarytanką jeśli chodzi o grzech. Mogę tylko wykrzyknąć: Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami! Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Purissima!

Piotr, 2014-03-23 00:48:41

Ojcze Michale, Bóg zapłać! Tak sobie przed chwilą słuchając marzyłem, że fantastycznie byłoby, gdyby te kilka Ojca pięknych słów o Bożym Słowie, pojawiło się jakimś cudem w telewizji np. w wieczornych wiadomościach, albo lepiej w faktach, a najlepiej w tv na całym świecie;) Hmmm, bardzo lubię się dzielić czymś dobrym, więc i przy okazji tej Dobrej Nowiny także pomyślałem o innych. Zachęcam więc wszystkich słuchaczy do dzielenia się - powiadamiania tych, którym jeszcze posłuchać kilku słów o Słowie, nie było dane;) Słysząc dzisiejszy komentarz, serce się raduje. Pan Bóg jest miłością i zaprasza nas wskazując drogę, aby Jego miłości, w wolności, w pełni móc doświadczyć. Ojcze Michale, dziękujemy za Twoją wytrwałość, cierpliwość i codzienne zaangażowanie. Chwała Panu! Zapewniając o modlitwie, pozdrawiam serdecznie

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl