↑ KLIKNIJ W OKŁADKĘ ↑


Bardzo mnie przekonuje zawarte w książce ojca Michała stwierdzenie, że gdyby zaistniała konieczność wybrania z Ewangelii tylko jednego fragmentu, który byłby syntezą całego nauczania Jezusa, to powinien to być 15 rozdział św. Łukasza.

Abp Grzegorz Ryś

Marzyło mi się, by ta malutka książeczka trafiła do rąk tych, którzy przychodzą do mojego konfesjonału. Bo każdemu, naprawdę każdemu chciałbym dać to, co było moim bardzo osobistym odkryciem: doświadczenie ojcowskiej miłości Boga. Zatrzęsła się pode mną ziemia, gdy Jezus objawił mi miłosierne oblicze swojego Ojca. A epicentrum tej duchowej rewolucji stał się dla mnie 15 rozdział Ewangelii wg św. Łukasza, który będziemy wspólnie rozważać.
o. Michał Legan
        
Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Basia, 2014-03-04 11:53:53

Jezu chroń nas od złego. czuwaj nad nami i błogosław nam

Grzegorz, 2014-03-04 07:58:26

Po drugiej stronie czeka na nas niewyobrażalna rzeczywistość: 'Zaprawdę, powiadam wam: przepasze się i każe im zasiąść do stołu, a obchodząc będzie im usługiwał.' Czy jestem gotowy? Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Regina Coeli!

Suykwia i Norbert, 2014-03-03 22:29:25

Ponowne przyjscie Chrystusa nie koniecznie oznacza czasy Sądu Ostatecznego. Takim " Sądem Ostatecznym " jest dla każdego z nas nasza własna śmierć kiedy przechodzimy do wkeczności i lstajemy przed Bogiem. Kończy się dla nas ten świat a zaczyna życie wieczne. Dlztego czuwajmy i módlmy się nieustannie, żyjmy w stanie łaski uświęcającej, przyjmujmy jak najczęściej Ciało i Krew Chrystusa, zby zawsze być przygotowanym do drogi, aby zawsze mieć przepasane biodra i zapalone pochodnie.

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl