Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Jolanta, 2018-08-09 08:36:50

"Ja śpię, lecz serce me czuwa" (PnP5,2) Nie mogę być ciągle czujna, wciąż tak samo uważna, zapalona. Mam przecież swoje ziemskie zadania, które pochłaniają mój czas i uwagę. Ale przecież w głębi mnie samej moje serce może czuwać. Jeżeli miłość Oblubieńca jest moją radością, a Jego światło oświeca moje wnętrze, to mam oliwę czuwania nawet kiedy śpię.

Grzegorz, 2018-08-09 07:46:52

Pan kocha swój lud i pospiesza do nas z radością. Czy ja pospieszam do Niego z radością? Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Causa Nostrae Laetitiae!

czciciel, 2018-08-08 23:08:15

ten złośliwy zawsze musi mi coś popsuć , ale to nic napiszę jeszcze raz > W Bogu pokładam całą moją nadzieję ...

czciciel, 2018-08-08 23:04:25

W bogu pokładam całą moją nadzieję . Nim się z Nim spotkam co dzień na Niego patrzę . Obraz Miłosiernego a właściwie Jego Twarz , OBLICZE PRZYPOMINA MI JAK JEST PIĘKNY , JAK PIĘKNIE NAM TU BYĆ , JAKIE PIĘKNE ŻYCIE PRZED NAMI ... chciałbym przez to być lepszy , ładniejszy aby chciano na mnie patrzeć i mnie słuchać , no może jeszcze czytać ze zrozumieniem i miłością , z wyrozumiałością dla moich błędów , z troską nie o moje ja ale o Boże Ty ...

a, 2018-08-08 22:29:19

A zatem, czekam mój Oblubieńcze na Twoje przyjście. Przyjdź i wprowadź mnie na Ucztę przygotowaną od założenia świata dla każdego , kto wierzy.

lucy, 2018-08-08 22:11:44

... w życiu każdego człowieka bardzo ważne są spotkania, z sobą, z innymi z Bogiem... spotkanie z Oblubieńcem... z oczekiwaną Miłością... z Kimś kto wypełnia i czuwanie i nasze pragnienia i wieczną tęsknotę... spotkanie tu i teraz w Eucharystii, Słowie, sakramencie Miłosierdzia... te wszystkie spotkania przygotowują mnie na to najważniejsze, kiedyś tam na wieczność 😊 dzięki o. Michale :) błogosławionej nocy i dnia pełnego obecności Oblubieńca :)🤗

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl