↑ KLIKNIJ W OKŁADKĘ ↑


Bardzo mnie przekonuje zawarte w książce ojca Michała stwierdzenie, że gdyby zaistniała konieczność wybrania z Ewangelii tylko jednego fragmentu, który byłby syntezą całego nauczania Jezusa, to powinien to być 15 rozdział św. Łukasza.

Abp Grzegorz Ryś

Marzyło mi się, by ta malutka książeczka trafiła do rąk tych, którzy przychodzą do mojego konfesjonału. Bo każdemu, naprawdę każdemu chciałbym dać to, co było moim bardzo osobistym odkryciem: doświadczenie ojcowskiej miłości Boga. Zatrzęsła się pode mną ziemia, gdy Jezus objawił mi miłosierne oblicze swojego Ojca. A epicentrum tej duchowej rewolucji stał się dla mnie 15 rozdział Ewangelii wg św. Łukasza, który będziemy wspólnie rozważać.
o. Michał Legan
        
Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Grzegorz, 2018-08-06 08:04:14

Łącząc: 'To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie i zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie'. Dzisiaj Jezus mówi do nas. Co my na to? Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Verbi Incarnati!

lucy, 2018-08-06 06:25:05

... Bóg patrzący na Jezusa z miłością i czułością w każdej chwili... Bóg który wskazuje nam Źródło i prawdy i miłości i drogę do Siebie... Bóg codziennie patrzący na mnie z miłością i czułością... i zawsze przy mnie Maryja ... moja Mama... czego więcej chcieć 😊 dzięki o. Michale:) błogosławionego dnia pełnego Jego Miłości :)🤗🙏

ewa maria, 2018-08-05 23:32:03

https://youtu.be/YeeRzIF13Lg

czciciel, 2018-08-05 22:41:02

UCZY I NAKAZUJE SYNOSTWO ... prosiłem dziś przed mszą świętą o odrobinę Słowa nim przeczytałem tekst z Pisma Świętego . Otwieram i Czytam ; Duch Pana Boga nade mną ... bym opatrywał rany serc złamanych , żebym zapowiadał wyzwolenie jeńcom i więźniom swobodę , abym obwieszczał Rok Łaski Pańskiej / Rok Miłosierdzia , który się nie kończy / i dzień pomsty naszego Boga .Abym pocieszał wszystkich zasmuconych ... zadanie to nie tylko dla ucznia , ALE TAKŻE DLA SYNA , DLA CÓRKI , bo nazwą was Terebintami Sprawiedliwości na kształt Wysokich Drzew co zakochane w Bogu dają świadectwo , laur , wieniec zamiast popiołu namaszczeni olejkiem Radości zamiast szaty smutku ... czy słyszycie to same ECHO odbudowujące prastare budowle ? Słudzy Boga naszego zwani Kapłanami Pana miłujcie Praworządność bo jesteście Błogosławionym Szczepem Pana . Przeto i ja OGROMNIE SIĘ WESELĘ W PANU , DUSZA ROZRADUJE SIĘ W BOGU MOIM BO MNIE PRZYODZIAŁ W SZATY ZBAWIENIA , OKRYŁ MNIE PŁASZCZEM SPRAWIEDLIWOŚCI , JAK OBLUBIEŃCA , KTÓRY WKŁADA ZAWÓJ ,JAK OBLUBIENICĘ STROJNĄ W SWE KLEJNOTY . ZAISTE , JAK ZIEMIA WYDAJE SWE PLONY , JAK OGRÓD ROZPLENIA SWE ZASIEWY , TAK PAN BÓG SPRAWI , ŻE SIĘ ROZPLENI SPRAWIEDLIWOŚĆ I CHWAŁA WOBEC WSZYSTKICH NARODÓW ...

Agata, 2018-08-05 22:36:02

Słuchajmy a nie mówmy tyle .... .

ewa maria, 2018-08-05 22:14:59

...echo mojego serca odpowiada zgodnym drżeniem...

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl