Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Gość, 2018-07-08 19:50:09

A ja Bogu związywałam ręce przez wiele lat.. a i teraz choć wyciągnął mnie ze starych grzechów związuje z powrotem jego Święte Miłosierne Ręce.. Ale Bóg, gdy widzi moją czujność i słyszy głos mego wołania "Jezu ratuj mnie" tak subtelnie , czule i tak cichutko podnosi i trzyma mnie za rękę

., 2018-07-08 10:00:24

Nie lubię marszów, manifestacji, okrzyków, głośnych, deklaracji, ale dziś z różańcem w ręku idę na Plac Biegańskiego, by modlić się za ludzi, którzy przejdą Alejami NMP. Za tych barwnych, kolorowych, z maską radości, ukrywającej egzystencjalny ból, dramaty swoich ludzkich doświadczeń i tych, którzy tworzą piękne rodziny, przychodzących głosić Ewangelię Rodziny. Niech wszystkim błogosławi Bóg Ojciec, który zna nasze serce, naszą historię, widzi wszystko, rozumie więcej i jest zawsze ze swoimi dziećmi.

czciciel, 2018-07-08 09:57:12

Chcę Tobie Jezu dać Wolne Ręce nie tylko do pełnienia Twych cudów , ale także do Pełnienia Woli Ojca bo zdaję sobie sprawę , że także żądasz od nas Ofiary z siebie , z naszego przywiązania do życia . Przecież to naturalne , że chcesz nas od niego oderwać i przyciągnąć do Ojca ...

., 2018-07-08 09:43:21

Bóg ze związanymi rękami… Przez siedem lat spowiadałam się w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w kościele Św. Anny w Krakowie. Nad wejściem do kaplicy umieszczono obraz ukazujący Jezusa, który ma związane sznurem dłonie. Nie jest umęczony, skrwawiony, ale bezradny, zamyślony, wpatrzony w człowieka z nadzieją, że zostanie uwolniony… „Bezsilny Bóg”. Tak jest i dziś. Za każdym razem Obecny, Spogląda na Sakramentalne Uwolnienie, które pozwala Mu na nowo w pełni działać i czynić cuda w moim życiu.

Grzegorz, 2018-07-08 07:12:43

Wiary, Panie! Wiary dla wszystkich potrzebujących, dla Mateusza. Chwała Twojemu Imieniu! Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Fidei!

lucy, 2018-07-08 04:19:36

... kiedy Bóg w moim życiu nie może uczynić żadnego cudu...? zawsze gdy zamykam się na Miłość... Bóg tęskniący za ludzką miłością codziennie, nieustannie, do końca... najdziwniejsze jest jednak to że każdy z nas w swoim zamknięciu, małości, grzechu nieustannie tęskni za Bogiem pełnym cudów, mocy MIŁOŚCI.. Panie mój i Boże Miłości, dzięki za każdy Cud w moim życiu mimo... :) niech nie wiąże Twej łaski moją niewiarą:) dzięki o. Michale:) błogosławionej niedzieli pełnej cudów 🤗 i Mocy PANA:)

ewa maria, 2018-07-07 23:16:23

... na moim wyświetlaczu... most nad górską rzeką... piękny i napawający spokojem... Obym nigdy nie uniemożliwiła Bogu uczynienia cudu...! Wszystkiego tego czego brak, a co o. Michale wymieniasz... NIE, nie chcę i wręcz nie wyobrażam sobie Boga ze związanymi rękami !... A jednak widziałam Takiego - spętanego - Pana ... na krzyżu!

ewa maria, 2018-07-07 22:34:41

...ojojojojoj! i remis z Rosją ?! No cóż... ale świetne widowisko... znów karne będą?

ewa maria, 2018-07-07 22:25:01

... kibicuję Chorwacji... a w międzyczasie robię konfiturę z czarnej porzeczki (córcia pozbierała... mnie dziś bolesność kręgosłupa dosięgła). Dwa koszyki czerwonej czekają... na "special - czerwoną galaretkę"... Boże, no cóż począć, że sport - w dobrym wydaniu - lubię... Ale przecież wiesz... nigdy Ciebie nie wiążę...niech wygra lepszy! Czyn cud... jeśli chcesz...

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl