Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2018-04-13

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • ewa maria

  ...jestem... codziennie jestem... ale dziś przytulę się bezradnie do Ciebie Panie... zwykle za dużo gadam... i nic z tego nie wynika... Próżne słowa... tyle pychy w sobie odkrywam, że zatopić by mnie powinna... tyleż pychy! Przebacz Najsprawiedliwszy... przebacz... P.S. Dwie kobiety dziś spotkałam w markecie spożywczym... Tak jakby matkę prowadzoną do złego przez synową... Zachowywały się jak ewidentne złodziejki, a nie wyglądały... Do dużej damskiej torby zrzucały z półki jakieś drogie masło... hurtem bo powstał hałas, który zwrócił moją uwagę. Przez dłuższą chwilę stałam i myślałam co zrobić? Dałam im szansę, pokazując wzrokiem, że widzę ich poczynania... Wycofały się... chyba... może z towarem, a może jednak go porzuciły? Nie chciałam aby je złapano, chciałam - aby nie ukradły... Spostrzeżenia zgłosiłam jednak przy kasie... wierząc, że tak trzeba.
 • czciciel

  Tam , gdzie nie podążam za Tobą Chryste , tam idziesz TY , nieco dalej , a gdzie upadam , tam znów zaczyna się Twój Krzyż ...
 • Maria.de

  Dziekuje za przypomnienie tej prawdy .Gdy jest sie w trudnej sytuacji , ktora zdawaloby sie ze nas przytlacza , trudno jest czasem dziekowac Bogu , wlasnie za to , ze to przezywamy . Ale czyz nie jest powiedziane , ze Bog wie co czyni z nami i dla nas , ze wszystko co czyni jest dla nas dobre ?. I wowczas jest dobrze Bogu dziekowac , chocby ze lzami w oczach . ..rzeczywiscie stan duchowy czlowieka odmienia sie na lepsze ..22 lata temu umierala moja mama . Byla dla mnie najwspanialszym czlowiekiem na ziemi . Tuz po jej odejsciu przeogromny bol przeszyl mnie do glebi .To tak jakby ktos wyrywal mi moje wnetrza . Zawolalam wowczas do Boga , ze tez chce umrzec . Natychmiast znalazlam sie w przogromnej nieogranicznej przestrzeni . Lecialam w dol z nieograniczona predkoscia . Wokol bylo czarno . Nie czulam swojego ciala . I naraz przeszlo przez moj umysl swiatlo i uslyszalam glos mowiacy uwielbiaj Boga . ...jak ja mam uwielbiacBoga odrzeklam , przeciez w tej chwili umarla moja mama ! a Ty mi mowisz , ze mam Cie uwielbiac . Dobrze - odrzeklam jezeli Ty to mowisz , to bede Cie uwielbiac . I szlochajac w glos rozpoczelam modlitwe uwielbienia . ..Uwielbiam Cie Boze , bo ty tak pragniesz , uwielbiam Cie , boTy jestes moim Bogiem uwielbiam Cie bo dales mi wspaniala Matke , ktoramnie szalenie kochala . i w tym momencie uwielbieni powrocilam na ziemie i miejsce w ktorym sie uprzednio znajdowalam . Modlitwa dalej plynela z moich ust .Prowadzil ja Duch swiety .Ja zas poczulam sie wolna od bolu wewnetrznego , zostaly uciszone emocje , odeszly leki i czulam jak Bog sam prowadzil mnie przez te trudna dla mnie sytuacje ....Dziekuje raz jeszcze Ojcze Michale za przypomnienie wartosci tej modlitwy ....Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i zycze milego dnia . Zostancie z Bogiem .
 • Monika

  Dziękuję ojcze Michale, teraz dopiero dotarło do mnie jak ja jestem nie wdzięczna. Dostałam wszystko a za tak mało dziękuję za tak mało istotne sprawy. Tak jakby od Boga dostawała tylko to o co proszę a reszta to mi się należy tak mało widzę. Dziękuję!
 • Grzegorz

  Taka właśnie myśl przyszła mi do głowy na wczorajszym Różańcu Św. - dziękować za wszystko, za ludzi i zdarzenia, za małe i duże. Wszystko z Twojej ręki, Dobry Boże. Wszystko od Ciebie i do Ciebie. Dziękuję. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Divinae Gratiae!
 • Teresa 2

  Z drobinek sklada sie cale zycie dzieki Ci Jezu Zywicielu nas wszystkich
 • .

  Trzeba DOSTRZEC drobinkę dobra, jak w wielkim tłumie jednego chłopczyka (gr. paidarion), który posiada chleb i dwie rybki. WZIĄĆ W RĘCE i DZIĘKOWAĆ. Jezus uczy mnie, że trzeba tak niewiele, wystarczą oczy, ręce i słowa płynące z serca wypełnionego wdzięcznością ku Ojcu, aby być sytym w każdym wymiarze i nasycić innych.
 • Ela

  "Pan moim Pasterzem niczego mi nie braknie, pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach "A w miejscu tym było wiele trawy
 • m

  pozdrawiam, dobrego dnia, ❀ https://www.youtube.com/watch?v=ToW5nVzsj3E
 • czciciel

  Mam na lewej ręce wypisane moje Imię . Z prawej strony tego M pomiędzy dwiema liniami , centralnie w środku dłoni Krzyż . .. ŁASKA BOŻA , JAK TRAWY WIELE W TYM NASZYM KOŚCIELE . Każdy otrzymuje dokładnie , miarą ubitą , utrzęsioną , odliczoną i pełną , tyle ile potrzebuje . Nic się nie marnuje . DWUNASTU DOSTAŁO DOKŁADNIE TYLE , ABY BYĆ PRZY JEZUSIE , BY WYKORZYSTAĆ KAŻDY DAR I DOKŁADNIE TYLE , ABY GO ODDAWAĆ . Po dwoje ROZESŁANI , DWU NA STU , CZYLI DLA WSZYSTKICH , NIE MAJĄCY NIC PRÓCZ SŁOWA BOŻEGO I JEGO MIŁOŚCI , KTÓRA ZA WSZYSTKO WYSTARCZY ... Serce Boże otwarte , WYTRYSKA KRWIĄ I WODĄ , MOCĄ I ŁASKĄ OTWIERAJĄC PODWOJE DLA WSZYSTKICH Z JEDNEGO , JEDYNEGO MIEJSCA SERCA I KRZYŻA ...
 • lucy

  ... myślę, że nie zawsze umie być dla innych jak chleb czy ryba... czasem a może częściej jestem jak te ułomki lub okruchy pozostałe z łamania chleba... jednak w rękach Jezusa staję się pożywieniem dla potrzebujących.. jak nie dziękować, jak nie uwielbiać GO w Jego Wielkiej, Cudownej Miłości... Jego, który biorąc w ręce kogoś takiego jak ja potrafi uczynić cud przemiany- cud Miłości:) dzięki o. Michale błogosławionego dnia :)