↑ KLIKNIJ W OKŁADKĘ ↑      

Bardzo mnie przekonuje zawarte w książce ojca Michała stwierdzenie, że gdyby zaistniała konieczność wybrania z Ewangelii tylko jednego fragmentu, który byłby syntezą całego nauczania Jezusa, to powinien to być 15 rozdział św. Łukasza.

Abp Grzegorz Ryś

Marzyło mi się, by ta malutka książeczka trafiła do rąk tych, którzy przychodzą do mojego konfesjonału. Bo każdemu, naprawdę każdemu chciałbym dać to, co było moim bardzo osobistym odkryciem: doświadczenie ojcowskiej miłości Boga.
o. Michał Legan

 

Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


m, 2018-03-11 13:47:08

dobrej niedzieli, https://www.youtube.com/watch?v=kao1ZQDjjE4

ewa maria, 2018-03-11 10:26:05

...a nawiązując do wpisu @czciciela...czy widzieliście to: https://youtu.be/gWWZ1DNiSq4... albo to: https://youtu.be/-ZGmysha5pE Polsko, żeby nie przyszło to na ciebie! BOŻE, PRZEBACZ ludziom, bo nie wiedzą co czynią...

Teresa 2, 2018-03-11 10:21:31

Jak dobrze miec Ojca w Niebie , ktory tak bardzo nas kocha , Kocha, kocha

ewa maria, 2018-03-11 09:48:35

🌹LAETARE🌹"Ten dzień jest poświęcony Panu, Bogu waszemu. Nie bądźcie smutni i nie płaczcie. Nie bądźcie przygnębieni, bo radość w Panu jest waszą ostoją." 🌹💓🌹"Tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne."🌹💓🌹

., 2018-03-11 09:37:15

Szaleństwo Miłości we Wnętrzu Trójcy Świętej. Ojciec całkowicie oddany w Miłości Synowi i Syn zjednoczony w Miłości z Ojcem, pozostający w nieustannym z Nim dialogu, powierzający się w ziemskiej pielgrzymce, w czasie konania, na wieczność dłoniom Ojca. Wywyższenie Miłości do końca…Z Tej Miłości płynie moje i Twoje ocalenie.

b, 2018-03-11 09:29:57

Przyszedłeś do nas, Panie Jezu, z miłości i z miłością: "światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność". Wtedy i dziś... Dlatego z Bartymeuszem chcę wołać do Ciebie: "Panie, abym przejrzał!"

Grzegorz, 2018-03-11 07:27:15

Pan wybiera swoje ścieżki, zaskakujące, na pozór nieatrakcyjne, trudne. Warto zejść z głównego szlaku na peryferia, żeby Go tam spotkać. I to dzisiaj zrobię. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Stella Maris, Sedes Sapientiae!

ewa maria, 2018-03-10 23:08:30

Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu, upadam na kolana przed Twoim obliczem i z największą gorliwością ducha proszę Cię i błagam, abyś wszczepił w moje serce najżywsze uczucia wiary, nadziei i miłości oraz prawdziwą skruchę za moje grzechy i silną wolę poprawy. Oto z sercem przepełnionym wielkim uczuciem i z boleścią oglądam w duchu Twoje pięć ran i myślą się w nich zatapiam, pamiętając o tym, dobry Jezu, co już prorok Dawid włożył w Twoje usta: "Przebodli ręce moje i nogi, policzyli wszystkie kości moje" Z sercem przepełnionym ufnością, proszę Cię Panie Jezu o łaskę... abym na wieki wysławiała miłosierdzie Twoje. Amen.

czciciel, 2018-03-10 22:38:43

na kolana Rodacy , proszę Was ...

czciciel, 2018-03-10 22:36:28

JEŻELI BÓG TAK POTRAFI BYĆ SZALONY Z MIŁOŚCI DO LUDZI TO JAKŻE BARDZIEJ MOŻE BYĆ SPRAWIEDLIWY W SWOIM GNIEWIE ! ! ! jeżeli nasz Kraj nie dopełni Szabatów to będzie leżał odłogiem przez cały czas SWEGO ZNISZCZENIA ... już się odzywają głosy pochlebców , że Niedziele wolne od pracy to tak na próbę , poczekamy , zobaczymy , czy ludziom się spodoba ... CZY TRZEBA ZNÓW NIEWOLI NA 123 LATA BY SIĘ WYPEŁNIŁ GNIEW BOŻY ? czy godzi się z Bogiem targować w Tej sprawie ? GDZIE JEST MÓJ NON POSSUMUS ? CZY LEŻY W GROBIE ? CZY CHCEMY PŁAKAĆ NAD RZEKAMI , GDY WODY GNIEWU BOŻEGO SIĘ JUŻ WYLEJĄ ? MOŻE JESZCZE DO TEGO , JESZCZE JEDNO TANGO W ŚWIĄTYNI PAŃSKIEJ ? NIE DAJ BOŻE ...

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl