Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2018-02-07

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • Jolanta

  Nie kradnę, nie cudzołożę, nikogo nie zabiłam... - jestem w porządku. Jak więc odrzucić to poczucie własnej świetności, pokornie zakwestionować siebie i uznać, że może bardziej od wszystkich innych potrzebuję nawrócenia?
 • ewa maria

  "Niepojęta łaska Jego wciąż dosięga nas, Gdy podnosi, przemienia serca I uwalnia nas." ❤️🙏 https://youtu.be/kpjFDu1Z-ts
 • Teresa 2

  Jedynie ukochalam tatuaze ktore mowia mi ze jestem kochana. Sa to tatuaze Jezusa dla nas.Chrystus wie ze jestem slabym czlowiekiem i dal nam oczyszczajace srodki zwane sakramentami. Jak nie kochac ze dal nam az tak wiele Dziekuje JEZUNIU
 • Grzegorz

  I tylko Piękno przychodzi z zewnątrz. I zamieszkuje w naszych sercach. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Castissima!
 • .

  Tak ważne, aby codziennie, bez wytchnienia obsadzać ogród swojego serca CZYSTYM PIĘKNEM, CZYSTĄ KOMUNIĄ OJCA SYNA I DUCHA ŚW., nawozić, zraszać trwaniem w OBECNOŚCI, SŁUCHANIU, OGLĄDANIU. Gdy tylko ustaję na małą chwilę, NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA przestają przyciągać słuch, wzrok, zapach, nie wiadomo skąd zaczyna sączyć się strużka nieczystości i szybko przemienia się w strumień mętnej, brudnej wody, płynie z wnętrza niechciany potok… TRÓJJEDYNY proszę, zatrzymuj moje serce w TOBIE.
 • ewa maria

  “ Koptów od pozostałych chrześcijan wyróżnia wytatuowany krzyż. Znajduje się on na wewnętrznej stronie prawego nadgarstka. Ten zaszczytny znak koptyjskiej tożsamości jest niezwykle doniosły.” https://youtu.be/RXF5rV68ggI
 • ewa maria

  Nie podoba mi się wytatuowana ludzka skóra... Nie odnajduję w tym żadnego piękna... może raczej piętno krzyczące jakąś skargą i ukrytym bólem... Wybieram inne wołanie, inne środki przekazu informacji o sobie... szanując jednak ludzką wolność i prawo innych do decydowania o sobie. Uważnie słucham Bożych słów. Owszem, w biblii w Księdze Kapłańskiej 19,28 znajduje się zakaz tatuowania ciała. I ja nigdy tego nie zrobię, bo niby po co? Dziś jednak uczę się od Chrystusa, że są w nas miejsca, którym należy przyglądać się bardziej niż powierzchowności - albowiem czystość i niewinność człowieka to sprawa jego serca i duszy, a nie brudnych rąk, makijaży, ekstrawaganckich ubrań czy tatuażu. Pamiętajmy więc bardziej o wypełnianiu przykazań, o wyplenieniu z naszego wnętrza głupoty, pychy i arogancji, egoizmu i przewrotności oraz wszelkich innych przywar i podłych cech, które to piszą prawdziwe świadectwo o nas. Przy nich, jakiś tatuaż to zwykłe ble, ble!
 • czciciel

  nie to co powierzchowne lecz to co w głębi Duszy człowieka i Boga , to nieodgadnione ...
 • lucy

  Antoni Czechow napisał kiedyś "w człowieku wszystko powinno być piękne; i twarz, i ubranie, i dusza, i myśli," o niektóre sprawy sami możemy zadbać, o te najważniejsze bez Bożej pomocy raczej ciężko, dlatego często proszę Go o pomoc tymi prostymi a dla mnie pięknymi słowami z Ewangelii św. Łukasza :" Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną" , wtedy powoli wszystko staje się piękniejsze :) dzięki o. Michale, niech Pan błogosławi :)