Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2018-01-11

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • Teresa 2

  Z Tego Salonu Pieknosci pragne rowniez skorzystac Jestesmy piekni Twoim Pieknem Panie. Ewa powalcz z przeziebieniem naturalnym lekiem herbatka ,cytrynka ,miod , imbir czosnek taka mikstura poszukaj w internecie.Odemnie poleci Zdrowas do Maryi
 • Jolanta

  "Jeśli chcesz..." - ile w tych krótkich słowach pokory, zaufania i wiary, że Bóg może wszystko. Kiedy więc staję przed Jezusem, nie muszę głosić długich przemówień. Wystarczy kilka słów wypowiadanych z szacunkiem dla Bożej woli, z ufnością w Jego dobroć i wszechmoc.
 • Grzegorz

  Obraz zdrowej relacji, nic pod przymusem, ale wszystko z Miłością i poszanowaniem pragnień drugiej Osoby/osoby. Czy zawsze udaje mi się to przełożyć na 'Miłość stosowaną', w odniesieniu do człowieka? Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Salus Infirmorum!
 • .

  Ewuniu@, wracaj do zdrowia. A może dziś nie trzeba iść, ale się zatrzymać i pozwolić innym zatroszczyć się o siebie... Niech będzie jak chce Jezus, z pewnością Jego dłoń już zwrócona jest w Twoją stronę.
 • .

  W miłości najpiękniejsza jest wierność, która nigdy nie szuka i odnajduje pretekstu, aby porzucić lub odtrącić oraz wolność, która nie krzywdzi zawłaszczaniem, uzależnianiem, ale wznosi się na mocnym fundamencie zaufania. Przekonałam się tyle razy w życiu, że to co chce Jezus jest zawsze dla mnie dobre. Trzeba samemu tego doświadczyć, trudno innych o tym przekonać. Jezu, pragnę całkowicie „uwolnić” Twoje pragnienia i zamiary wobec mnie, ufam, że tylko to czego Ty chcesz dla mnie, może mnie uszczęśliwić, zaspokoić, napełnić pokojem.
 • m

  super
 • ewa maria

  ...chcę Panie. Chcę tego, czego Ty pragniesz dla mnie. Wiem, że nie zawsze to łatwe będzie do pojęcia i przyjęcia, ale z pewnością ZBAWIENNE I NAJLEPSZE. Przecież kochasz mnie! Dziś mam głowę "6 na 9 - ruski kwadrat"... antybiotyk w mojej krwi walczy z jakąś wredną bakterią (a w TV straszą, że takie oporne na leki się pojawiły). W gardle drapie, z nosa kapie...a spać nie można. Kocham Cię Jezu i wiem, że wyzdrowieję... bo muszę iść! Jeśli chcesz, dotknij mnie teraz.
 • czciciel

  a miałem napisać coś zupełnie innego o tym jak często wchodzimy Bogu w paradę przez nieustanne modlitwy żebrzące o zmianę Jego Planów . Nie wiem już zatem , czy dobrze czynimy wpływając na bądź co bądź Boga ... uśmiecham się do Ciebie , gdy jesteś pełna swojej pewności ,rozumiem też tak mam ale ponieważ kocham jak Ty wszystko sobie wybaczamy , nawet te usunięte suweniry ...
 • cris

  Jezus nam daje pełnię wolności, lecz w tej wolności możemy się otworzyć na Jego działanie w naszym życiu, na relację z Nim!
 • lucy

  piękne te słowa- jeśli chcesz, :) piękne bo pełne wolności ...a za nimi jeden z najpiękniejszych gestów Boga - człowieka też - wyciągnięta ręka, która dotyka mojego grzechu, słabości, małości...Najpiękniejszy moment mojego spotkania z Jezusem- dotyk Jego dłoni, Jego Miłości i słowa "chcę.."...kocham ten moment w Sakramencie Pojednania Dzięki O. Michale...dobrej nocy i błogosławionego dnia :)