Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2017-12-01

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • ewa maria

  ...a piszmy...a rozpisujmy się... cieszę się bardzo jak jest co poczytać, co ludzie myślą, jak czują Boga i naszą wiarę, jakie mają problemy i jakie rozwiązania znajdują, co komu w duszy gra i śpiewa, a może i nawet tańczy, co tęsknotą największą, a co wspomnieniem jest niezatartym. To o. Michał przyjął tu taką ciekawą formułę, że wystarczy mu minutka, aby streścić ewangeliczne zdanie... ale my nie musimy krępować naszych myśli... Dla mnie to jest takie naturalne i fajne po prostu, jak ktoś napisze coś od siebie...jak się podzieli wiedzą, upodobaniami, kłopotami codzienności... i nie lękajcie się krytyki! Nie wszystko wszystkim bywa zrozumiałe i czasem zbyt szybka a zaledwie powierzchowna "ocena pada", ale myślę, że Bogu podobają się i rozmowy o Bogu, i rozmowy o życiu przy Bogu. Piszcie więc śmiało. To jest ku temu właściwe miejsce. I za jego utworzenie składam serdeczne dzięki o. Michałowi Leganowi. Przed nami ciekawa propozycja rekolekcji!? Będziecie?
 • Teresa 2

  Dzieki za to ,ze jestes z nami Panie Jezu , ze mozna sie do Ciebie przytulic kiedy mi zle
 • Grzegorz

  Dziękuję Ci, ewo mario, za Leluchów SDM :) Chciałem wczoraj jeszcze wrzucić ten link, ale pomyślałem, że dość tego rozpisywania się. I zrobiłaś to za mnie :) A skoro jesteśmy przy SDM, to wszystkim na dobry dzień: https://www.youtube.com/watch?v=7F3AY5C-LW0 Pozdrav!
 • Jolanta

  Życie Bogiem - nieustanne lato, czas prawdziwego życia i szczęścia. Trzeba tylko szeroko otworzyć oczy, żeby nie przegapić tego piękna.
 • Grzegorz

  Wszyscy jesteśmy tym samym pokoleniem, a więc wszyscy tworzymy wspólnotę Zmartwychwstałego. Jesteśmy Jedno. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Ecclesiae!
 • .

  WSZYSTKO się stało dziś na Eucharystii PRZYSZEDŁ ZMARTWYCHWSTAŁY. PRZYSZEDŁ, PRZYCHODZI I PRZYJDZIE. Pragnę Go zatrzymać na WIECZNOŚĆ, TAM: „Każdy będzie siadywał pod swą winoroślą i pod swym drzewem figowym; i nie będzie tego, kto by niepokoił, bo usta Pana Zastępów przemówiły.” Mi 4,4 Już blisko. Upragniony FIGOWIEC będzie schronieniem, okryje cieniem, da odpocznienie, nasyci. To pewne:SŁOWO jest wierne i nie przeminie.
 • czciciel

  zarówno w życiu jak i w śmierci należymy do Pana , czyli my i oni , ci co odeszli służyć inaczej należą do Pana , wszelkie moce upadną przed Panowaniem Syna Człowieczego , wszelkie bestie zostaną zgładzone , przepraszam u Boga już zostały zgładzone bo to co nam doskwiera jest jak cień gdyż PAN WSZYSTKO UCZYNIŁ NOWE , PIĘKNIEJSZE I DOSKONALSZE , TAK JAK RZECZY , KTÓRE PRZEMINĘŁY ...
 • ewa maria

  To trochę tak, jakby były tylko dwa pokolenia. Jedno, które żyło zanim narodził się Jezus i to drugie... nasze, które już wie, że On jest jedynym, prawdziwym Mesjaszem. Pozostaje więc nam czuwać, bo godzina, o której przyjdzie jest znana jedynie Ojcu.
 • ewa maria

  @Grzegorz/ special for you... https://youtu.be/dULGDdwBBVo