Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2017-11-14

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • danusia

  Sługa nieużyteczny to ten także który idąc za natchnieniem Bożym wypełnia dzieło, nie zawsze ale najczęściej widzi też owoc i wtedy jego serce się raduje, że jest sługą nieużytecznym gdyż Pan wszystkiego dokonał, bo cóż my ?
 • Jolanta

  Prace nam zadane to nasza powinność, więc nie wykonujmy ich dla zaszczytów ani po to, by ktoś nas chwalił. Nie oczekujmy profitów za coś, co powinniśmy bezinteresownie, najlepiej jak możemy i potrafimy robić dla innych. I chociaż każdy lubi być chwalony, to nie przywiązujmy się za bardzo do pochwał,a negatywne oceny naszej pracy przyjmujmy spokojnie i z refleksją.
 • Teresa 2

  Kiedy spojrze na to co juz dokonalam przy pomocy Laski Bozej juz tu na ziemi czuje radosc w sercu ,ze czas mi dany wykorzystalam jak trzeba dzieki Ci Najdrozszy Jezuniu. Niedawno poprosilam domownika by posprzatal schody uslyszalam a co za to ? :) w odpowiedzi usllyszal piekne ,swieze schodki
 • ser.

  Dziekuje Tobie Panie,za wszystko i wszystkich,odwiedzajacych ta stone,ta Niewidzialna reke,ktora uczy mnie pomimo wszystko,jak kochac.Amen.
 • Grzegorz

  Robić swoje i nie szukać poklasku. Kto pamięta: 'Niewidzialna ręka to nasz znak' lub 'Niewidzialna ręka to także ty'? :) Pan potrzebuje takich rąk jak najwięcej. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Auxilium Christianorum!
 • .

  Jestem w ręku Gospodarza, który o mnie się troszczy, chroni i darzy zaufaniem. Tyle rzeczy nauczyłam się w Jego Gospodarstwie, a najbardziej tego co najważniejsze: kochać. Tyle pól, na które posłał zaoranych i tylu głodnych nakarmionych. Sama miłość rozdawana w domu Gospodarza jest zapłatą, ona dociera do Jego Serca.
 • czciciel

  Bóg sprawiedliwych , ufnych i wiernych doświadczył i znalazł Sobie Sługi i uczynił ich godnymi we współuczestnictwie w miłości . Przeto umacnia ich i obdarza Łaską , objawia im Prawdę o Sobie i miłosiernie patrzy nań , jakże więc mają być niepewni ? oni pełni ufności patrzą w nieśmiertelność ... Będą przeto Błogosławić Pana po wieczne czasy a Chwała Jego zawsze na ich ustach ... problem w tym , że nie jesteśmy doskonali i dzieła nasze i czyny nasze odbiegają od Pierwowzoru jakim Jest Chrystus ... ino ta Łaska
 • ewa maria

  Muszę dziś przyznać, że nie można mnie nazwać sługą nieużytecznym... Wydaje mi się, że robię, co do mnie należy... Sęk w tym, że ciągle jednak czekam - może nie na podziękowania czy pochwały... - ale na zauważenie. Często jakaś niedowartościowana się czuję... jakby samo czynienie dobra nie wystarczało... a przecież powinno. To są moje oczywiste życiowe obowiązki. Jako człowieka i katolika.