Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2017-07-24

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • Alicja

  Najpiękniejszym i najlepszym znakiem jest jest dla mnie dar życia,które jest dane nam od samego Boga Ojca,który nas stworzył na podobieństwo swoje,czasami odbiegamy od tego co powinno być dla nas najlepsze,ale Bóg Ojciec sprawia, abyśmy zbierali doświadczenia z naszego życia,by lepiej rozumieć radości i cierpienia w naszym życiu. Gdy mnie dopada samotność,to Ty, Ojcze Michale, Twe słowa o Słowie podnoszą mnie na duchu, a moje serce otwiera bramę na rozumienie Żywego Słowa Bożego,z Ewangelii w mym życiu.Dziękuję O. Michale i życzę w dniu urodzin wszelkiego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na każdy dzień
 • a

  O Michale, Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi z racji ojca urodzin. A propos znaków, to ojciec jest także znakiem czasów dla nas, którzy słuchamy Kilka słów o Słowie. Wszak Jesu odchodząc do Ojca w Niebie zostawił uczniom zadanie Idźcie i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu, A właśnie wypełnianie tego testamentu jest dla nas znakiem Bożej miłości do nas.
 • Maria

  Oj.Michale wszystkiego najlepszego Blogoslawienstwa Bozego i opieki Matki Bozej na nastepne lat. Dziekuje Ci za codzienne Slowo Boze.To jest piekne Bog zaplac.
 • Magdalena

  Wszystkiego najlepszego, ojcze Michale! Bog zaplać za kilka słow o słowie. Niechaj Pan Bóg obficie Ojcu błogosławi!
 • Żaneta

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Ojcze Michale! Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, dużo zdrowia, siły i wytrwałości!!!
 • andrzej

  Wszystkiego najlepszego. Dziękuję i pozdrawiam.
 • Grazynia

  Franciszkańskie "Pokój i dobro" - dobrze że Jesteś Ojcze Michale! Jezuu dziękuje Ci za Sakramenty !:)
 • Wieslaw

  W Dniu urodzn wszystkiego najlepszego i opieki Pani Jasnogórskiej
 • danusia

  "Niektórzy z uczonych w Piśmie i faryzeuszów rzekli do Jezusa: «Nauczycielu, chcielibyśmy zobaczyć jakiś znak od Ciebie». Lecz On im odpowiedział: «Plemię przewrotne i wiarołomne żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany, prócz znaku proroka Jonasza."Mt 12, 38-42 Obecność Jezusa Chrystusa jest największym znakiem. Nasze życie też obfituje w Bożą obecność jeśli odpowiemy na Jego wezwanie i życie wewnętrzne w Nim. Cieszę się że o. Michał na jakimś odcinku mojego życia, staje się znakiem Bożego działania. Szczególna wdzięczność należy się dla jego ziemskiej Mamy. Matka niebieska Maryja niech o. Michała szkoli i opiekuje się bezustannie.Wobec czego wszelkich Bożych łask i błogosławieństwa w życiu dla nowo-narodzonego o. Michała L. Danusia Maria
 • ewa.

  Boże Ojcze! Proszę,obyś skutecznie błogosławił o.Michałowi i rozszerzył granice jego.a ręka Twoja była z nim,i obyś zachował go od złego,a utrapienie jego się skończy.! Panie Jezu ufam,że sprawisz to, o co Cię proszę! Amen.
 • Grzegorz

  Chwała Panu za każde tchnienie, za każdą radość i każde doświadczenie. Dobrze, że jesteś Panie! Dobrze, że jesteś Ojcze Michale! Ave Maria, Mater Divinae Gratiae!
 • Marta

  Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem. Lb 6, 24-26. Szczęść Boże, kochany Ojcze!
 • Urszula

  Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, opieki Matki Bożej. Dziękujemy za codzienne Słowo Boże, które umacnia nas w wierze.
 • Ewuś

  Dziękuję Bogu mojemu za każdym razem, ilekroć cię wspominam w moich modlitwach. Dowiaduję sie bowiem o "Twojej miłości i zaufaniu, jakie żywisz do Pana Jezusa i do wszystkich świetych. Oby twój udział w wierze doprowadził cię do głębszego poznania wszelkiego dobra, które jest wśród nas, ku chwale Chrystusa. Ucieszyłeś mnie już, bracie, i podniosłes na duchu swoja miłościa, która sprawia świetym radość." Flm 4-7 O. Michale, do pieknych słów św. Pawła dodaje jeszcze moje serdeczne życzenia urodzinowe.:-)
 • Ania

  Wszystkiego najlepszego w dniu Urodzin :-)
 • Jolanta

  Jezus - mój Znak na całe życie. A łaska wiary w Niego to największy dar jaki otrzymałam.
 • Magda

  Lb 6,24-26 Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin.
 • ewa maria

  https://youtu.be/fvoj9LeVDYA Halo! Czaicie o czym śpiewa Maryla...choć może nawet o tym nie wie...
 • ewa maria

  Kiedy jesteś obok Niej...obok Maryi...boisz się mniej... chwili złej...! I tego Ci o. Michale - w Dniu Urodzin - życzę z całego serca...Wstawiennictwa Matusi Najukochańszej i życia wiecznego....bo reszta to już "pikuś"...to "małe piwo przed śniadaniem"...jak mawiał aktor - Jerzy Bończak w serialu TV. https://youtu.be/fvoj9LeVDYA
 • czciciel

  Kiedy to Lew z Barankiem leżeć będą pospołu ? dwudziestoczwarty dzień miesiąca , taki znak , są jeszcze inne , ale ja nie o tym . Znaki bywają różne , począwszy od dowodów miłości do dowodów zdrady . Są także znaki choroby na ciele i duszy .Nazywamy je objawami choroby czy zaangażowania w miłości . Mam różne , ale wszystkie mnie prowadzą do Boga . Odczytuję je w codzienności , w zdarzeniach i ludziach .TYLKO TEN , KTÓRY PRZENIKA SERCA , ZNA ZAMIARY DUCHA I NIE POTRZEBUJE ZNAKÓW .Czasami tak mam i nie jest to moją zasługą , ale darem . Mówię ; podnieś głośne wołanie do Pana , dalej dziel na dwoje , z wiarą , a Pan Ci przyjdzie z pomocą ... widzisz , przecież cuda a nie widzisz znaków ?