Kilka słów o Słowie

Czytania na dzisiaj

Video
rekolekcje

Newsletter

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać video-komentarz na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową

Intencje modlitewne Umieść baner na swojej stronie! księgarnia katolicka Niedziela Jasnogórskie Centrum Modlitwy Zawierzenia

2017-07-03

+ Dodaj komentarz

Wasze komentarze:

 • Teresa 2

  Dzieki Ci Panie za ten piekny dar na podsumowanie dnia jakim jest pokoj serca ,na zachod dzien sie chyli , slonce nisko juz o Tobie Jezu mysle na Twe dziecko spojrz
 • Jolanta

  Jezus przychodzi specjalnie do mnie, tak jak specjalnie przyszedł do Tomasza. Wie, że nie jestem doskonała, ale dla Niego jestem kimś drogim i bliskim, kogo kocha jak nikt i na kim Mu bardzo zależy. Dlatego z miłością szuka drogi do mojego serca, pragnie, abym Go poznała i Mu zawierzyła.
 • Grzegorz

  Tyle we mnie niepokoju. Dlatego dziękuję Ci, Panie, za to, że udzielasz mi Pokoju. Dzisiaj . Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Regina Pacis!
 • .

  Jestem „domownikiem Boga”, stanowię „mieszkanie Boga” (Ef 2), a tyle we mnie zamkniętych przez grzech i słabość drzwi, tyle we mnie przestrzeni zarezerwowanej wyłącznie dla siebie. Zabierz Jezu lęk, ulecz obojętność i egoizm, otwieraj mnie mocą swojego Ducha, przychodź z darem pokoju, pozwól dotknąć zranionych dłoni i ukryj mnie w swoim Sercu, pragnę byś był MOIM PANEM I BOGIEM.
 • sihe

  Chcę wraz z Tomaszem zawołać: "Pan mój i Bóg mój". Chcę Ci to Jezu stale powtarzać. Tak niewiele mogę, a Ty Pani mój dla mnie przenikasz mury, by obdarować mnie twoim pokojem.
 • ewa maria

  Podróże są piękne i zawsze kształcą... Dziękuję Tomaszowi, że pojęłam i dziś podczas Eucharystii wyznaję: PAN MÓJ I BÓG MÓJ!
 • czciciel

  tak , tak , wzruszenia nie da się ukryć , choćby było zamknięte z obawy przed wyśmianiem , odrzuceniem i wzgardą . Jezus CAŁUJE MOCNIEJ NIŻ JA . gdy ja tylko jego policzek ON POZWALA MI SIĘ CAŁOWAĆ OD STÓP DO GŁÓW , OD KAMIENIA Z BETLEJEMU PO KAMIEŃ , KTÓRY ON SAM ODRZUCIŁ PRZY ZMARTWYCHWSTANIU . Tak się zakończyła ma podróż w Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach ...