Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Kasia, 2021-09-17 14:55:06

Jaremka (mój pseudonim znaczył coś innego niż pochopne sądy i wnioski wysnuwane z pozorów. Dopiero po 2 latach zrozumiałam, że można o mnie źle pomyśleć. Co innego miałam na myśli, kiedy się w Internecie przedstawiałam. I wiem, że nikt mi nie uwierzy i że ja - niewinna - będę musiała to znosić- a nie zniosę...). O. Michale, Twoje statystyki internetowe dobrze o Tobie świadczą - powiem tak. A teraz powiem tak - od razu wiedziałam, że zawsze będzie Cię , Ojcze, oglądać garstka. Smakowanie się w mądrości, delektowanie się mądrością nie jest powszechne. Nie jest masowe. Wszystkie mądre kanały w Internecie, które oglądam, mają małą publiczność. Bardzo małą. Gdyby było inaczej, przestraszyłabym się, że coś jest że mną nie tak. Łukasza 13. Raz ktoś Go zapytał: Panie, czy tylko nieliczni będą zbawieni? On rzekł do nich: Usiłujcie wejść przez ciasne drzwi; gdyż wielu, powiadam wam, będzie chciało wejść, a nie będą mogli. Mateusza 7, 13 - 14. ,,Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. 14 Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!"

., 2021-09-17 10:24:02

Z powołanymi, wybranymi Apostołami idą za Jezusem uwolnione od złych duchów kobiety. Każdy ma swoją historię życia, ograniczenia, choroby, zniewolenia, najważniejsze: nie stracić z oczu Jezusa i być z Nim nieustannie w drodze.

Jolanta, 2021-09-17 09:52:10

"A było z Nim Dwunastu oraz kilka kobiet..."Takie to było towarzystwo. A my się do niego przyłączyliśmy i wciąż do niego należymy.

teresa 2, 2021-09-17 09:31:43

Ten strumyczek Słowa jest dla nas bardzo wartościowy karmi i poi nasze dusze w różnych sytuacjach życiowych

Grzegorz, 2021-09-17 06:51:37

Siadamy przy studni i słuchamy. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Ecclesiae!

lucy, 2021-09-17 05:24:00

... jak to dobrze, że Jezus wyszedł i tam gdzie były tysiące i tam gdzie było kilka osób ... miał czas też dla tego kto przychodził nocą, by słuchać ... dzięki o. Michale 🙂 "nauczyłam" się czekać z radością na Twoje rozważanie o Słowie i już tak zostanie ... nie ma co patrzeć na innych, Jesteś dla nas cudnym Darem od Boga ... i to niech wystarczy 🙃... 🙏🙏🙏🤗

Doris, 2021-09-16 22:39:59

Dziekuję Ojcze Adamie ze jesteś i ze mozemy rozwazac Slowo Boze

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl