Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Bronisława, 2020-01-17, 2020-01-17 21:02:22

Jezu, pragnę wstawać codziennie ... natychmiast.., i uwielbiać Ciebie w każdym człowieku, w każdej chwili mojego życia. Proszę Cię, bądź ze mną.

ewa maria, 2020-01-17 11:07:41

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy. Kochający Ojcze, dotknij moją córkę teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, bo wierzę, że jest Twoją wolą aby była zdrowa na ciele, umyśle, duszy i duchu. Okryj ją najszlachetniejszą Krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka jej głowy do podeszwy jej stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być w niej. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe jej ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też jej umysłu i emocji, nawet najgłębszych zakamarków jej serca. Napełnij ją swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie jej życia. Ojcze, napełnij nas Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby nasze życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

ewa maria, 2020-01-17 10:57:16

Chryste, czyż modlę się za mało żarliwie... Nie wątpię, że mnie słyszysz... Proszę uzdrów moją córeczkę 🙏💓

Teresa 2, 2020-01-17 09:17:38

prawdziwa przyjażń to ta , która widzi mnie w Niebie

., 2020-01-17 08:22:36

Przyjaźń jest szczególnym darem, czerpiącym wprost z Serca Boga, który nazwał nas swoimi Przyjaciółmi i pragnie odwzajemnienia w tej niezwykłej bliskości. Przyjaźń czerpie ze Źródła i do Niego prowadzi. Dziękuję za Przyjaciół, którzy prowadzą, niosą mnie do Jezusa (gr. ferontes) i za tych, których mogę zabierać, podnosić do Jezusa (gr. airomenon)

Grzegorz, 2020-01-16 23:35:39

Jakaż to niesłychana Nadzieja! Dla mnie i dla tych, za których się modlę. Pan jest taki Dobry dla swojego Kościoła gdy mamy Wiarę i staramy się sobie pomagać. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Ecclesiae!

lucy, 2020-01-16 22:28:01

... tak , dobrze jest mieć przyjaciół ... którzy są blisko pomimo wszystko ... którzy wiedząc o nas wszystko nie przestają w nas wierzyć i kochać nas ... to wielki Dar Boga ... bo do nieba nie wchodzi się samemu lecz z przyjaciółmi ... modlitwa i uśmiech przyjaciela potrafi rozjaśnić ciemności 😊 ... dzięki o. Michale spokojnej nocki i błogosławionego dnia Przyjacielu naszych dusz ... 🙏🙏🤗

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl