Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Grzegorz, 2018-12-02 20:02:13

Obłok nie opada, unosi się z podmuchem Wiatru, poddaje się Mu. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Pulchra ut Luna, Delecta et Sol!

Teresa 2, 2018-12-02 15:36:12

Oddac sie w rece Maryi i niech sie dzieje wola Nieba

., 2018-12-02 09:59:45

Oczekiwanie rozpoczęte. Trzeba uważać na siebie, aby nie zmarnować czasu, rozpalić pragnienie i ożywić tęsknotę. Oto nadchodzi Syn Ojca, o którym Głos z obłoku zaświadczył: Umiłowany. Zasłuchać się w Przychodzącego jak Maryja, która usłyszała i przyjęła Słowo, osłoniła swym ciałem (osłonić – gr. episkiasei – dosłownie oznacza „otoczyć kogoś obłokiem"), schroniła pod swym sercem. Maryjo, BRZEMIENNY OBŁOKU ADWENTOWEGO NIEBA, nakarm mnie MANNĄ, orzeźwij ROSĄ, daj mi ŻYCIE, które nosisz w sobie.

lucy, 2018-12-01 23:07:13

... ks. Twardowski napisał kiedyś,że ... " na Matkę Bożą Niepokalanie Poczętą możemy patrzeć z zachwytem jak na kawałek nieba, który spadł na ziemię "... zgadzam się z tym w 100% :) tylko Ona ufna, cicha, kochająca umie pokazać nam Jezusa w pełni Chwały ale także w uniżeniu i pokorze Maleńkiej MIŁOŚCI ... :) dzięki o. Michale :) błogosławionego Adwentu ... Wisła piękna nocą jak zawsze :)

czciciel, 2018-12-01 22:56:35

" Ujrzą Syna Człowieczego , nadchodzącego W OBŁOKU Z MOCĄ I WIELKĄ CHWAŁĄ " Łk . 21 , 27 jak Tęcza wysoko nad ziemią tak Miłość Boża otacza ludzi , Maryję NAJPIERWSZĄ , znaczy Swoje Przymierze z ludźmi lecz Serca Ociężałe zwykle nie podnoszą głowy i nie wyglądają Pana ... kiedyś ktoś mnie zapytał ; kto to jest ten Marcin Zieliński jakiś nawiedzony , pastor czy kto , że do tych ludzi mówi ? odparłem normalny Katolik , a nie piąta woda po kisielu / wersja łagodna /

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl