W zakładce

Video-rekolekcje:

Stacja I -III

Nowość:

Stacja IV

↑ KLIKNIJ W OKŁADKĘ ↑      

Bardzo mnie przekonuje zawarte w książce ojca Michała stwierdzenie, że gdyby zaistniała konieczność wybrania z Ewangelii tylko jednego fragmentu, który byłby syntezą całego nauczania Jezusa, to powinien to być 15 rozdział św. Łukasza.

Abp Grzegorz Ryś

Marzyło mi się, by ta malutka książeczka trafiła do rąk tych, którzy przychodzą do mojego konfesjonału. Bo każdemu, naprawdę każdemu chciałbym dać to, co było moim bardzo osobistym odkryciem: doświadczenie ojcowskiej miłości Boga.
o. Michał Legan

 

Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Agata, 2018-10-10 20:36:22

Bogu niech będą dzięki.

Jolanta, 2018-10-10 08:53:35

To piękne, gdy uświadomię sobie w czasie modlitwy, że Jezus, który nam ją przekazał jest teraz obok mnie i uczy mnie jej tak samo jak swych pierwszych uczniów.

Ela, 2018-10-10 08:35:05

Nie mam niczego czego wpierw nie dostałam od Boga Ojca. I jeszcze dostanę."Dziecko,ty zawsze jesteś ze mną i wszystko co moje,do ciebie należy"Łk 15. 31Dziedzictwem moim jest obiecane KRÓLESTWO BOŻE. Ojcze Nasz.......przyjdź Królestwo Twoje. .....

., 2018-10-10 08:06:06

Z miłością przyzywam Twoje Imię, czekam z tęsknotą na Twoje Ojcze Królestwo i jak potrafię wypełniam Twoją Wolę. Jestem pewna, Ty przychodzisz zawsze na czas z chlebem, przebaczeniem i walczysz we mnie z pokusami. Gdy jestem z Tobą, doświadczam jak bardzo jesteś dla mnie.

Grzegorz, 2018-10-10 06:59:29

Wystarczy zaufać i powierzyć się Panu. Niewiele, ale czasami okazuje się to takie trudne. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Nostra!

622859, 2018-10-10 00:31:41

writing services online http://writemyessayassistant.com - custom writing article writers write my paper - writing homework help custom papers for college

ewa maria, 2018-10-09 23:48:24

Troszczmy się najpierw o Królestwo Boże, a wszystko inne będzie nam dodane. W tym duchu Pan Jezus powiedział do św. Katarzyny ze Sieny: "ty myśl o Mnie, a Ja będę myślał o tobie". Nic ostatnio nie robię, tylko myślę. Jestem jak na huśtawce. Raz opadam, bo bezsilność mnie ogarnia wobec natłoku spraw "do załatwienia" i pędu czasu..., a raz unoszę, kiedy sobie uświadamiam, że moja nadzieja w Bogu jest ulokowana, a On zdąży ze wszystkim, co dla mnie istotne i dobre. Skoro wskazał mi to "pastwisko", to i trawa na nim urośnie i wody nie braknie... Coż znaczy moja przeprowadzka do nowego miejsca, które próbuję sobie przygotować? Ileż tam pomieszkam? Po cóż te przyziemne zmartwienia? Przecież tak naprawdę, to chodzi mi o to MIESZKANIE, które w Niebie przygotował mi Bóg. Ojcze mój... KOCHAM CIĘ! Od Ciebie wyszłam i do Ciebie pragnę powrócić!

czciciel, 2018-10-09 23:26:01

" i nie dopuść abyśmy ulegli pokusie " nieszczerości gdy mówimy jedno a czynimy drugie ale daj nam SZCZEROŚĆ DZIECKA BOŻEGO ...

lucy, 2018-10-09 22:15:22

... jestem Jego dzieckiem...zawsze mogę do Niego biec by prosić, przepraszać, wtulić się w Jego ramiona, ... chcę w każdej chwili być blisko by tak zwyczajnie dziękować, uwielbiać , kochać ... Ojciec... Tatuś, ON JEST ... i to jest cudne... ON Jest ... dziś i na wieczność :) dzięki o. Michale :) błogosławionego dnia :)

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl