Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


ewa maria, 2017-04-28 14:08:30

Pan Jest Pasterzem Moim... idę za Nim dzwoniąc dzwoneczkiem i podśpiewuję radośnie.... https://youtu.be/FrylCMk4XUw Tak było wczoraj... Dziś siły u mnie słabną...nadzieja gdzieś się skryła w nowym bólu... Gdzież te spokojne wody, nad które mnie prowadzisz? Gdzie? Może tylko wydaje mi się, że jeszcze idę...a tak naprawdę, to Ty mnie już niesiesz na swoich barkach...kark mi zesztywniał, w nocy spać nie mogłam, kolejna dolegliwość się przypałętała żeby przytłoczyć, "ludzki lek" pomaga na chwilę...a tu woda z Warty podchodzi pod warsztat męża...inne obowiązki czekają... Proszę trzymaj mnie Panie za postronek, karm Sobą jak mlekiem, abym pozbierała się i "ogarnęła"... Wkładam swoją dłoń w Twoją. Trzymaj mocno proszę!

., 2017-04-28 13:33:02

Jak dobrze wiedzieć, ze KTOŚ osłania, słucha i jest blisko przez Kogoś, szczególnie gdy od rana taki PIĄTKOWY piątek…

czciciel, 2017-04-28 09:20:16

drobino , odrobinko @ ; Ja go wybawię , bo przylgnął do mnie , osłonię go , bo uznał Moje Imię . Będzie Mnie wzywał , a Ja go wysłucham i będę z nim w utrapieniu , wyzwolę go i sławą obdarzę . Nasycę go długim życiem i ukażę mu Moje Zbawienie . " Ps. 91 ,14 - 16 .

Teresa 2, 2017-04-28 08:48:19

Pokarmie naszej drogi Aniołów żywy chlebie

., 2017-04-28 07:55:23

„Jezus podniósł oczy i ujrzał” J6,5. Pozwolić się zobaczyć Bogu, pozwolić wpatrywać się w to co we mnie słabe, pokazać Mu swoją bezsilność (asthenountōn), odkryć to co chore i poranione. Usiąść i odpocząć w bezpiecznej przestrzeni Jego Obecności… Jezus dokładnie wie co ma czynić. Pozwolić Mu działać. On wie jak karmić moje głody. Odmówiwszy dziękczynienie, (eucharistēsas) nasyca mnie ponad miarę.

Grzegorz, 2017-04-28 07:23:48

Jeśli Bóg ze mną, to czego się boję? Prowadzi mnie na zielone łąki i tam karmi mnie. Z ręki do ręki. Blisko. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Regina Pacis!

m, 2017-04-28 06:53:47

♪ Twoja miłość jak ciepły deszcz, Twoja miłość jak morze gwiazd za dnia, Twoja miłość sprawia, że nieskończenie dobry Święty Duch ogarnia mnie ♪ - pozdrawiam :*, dobrego, błogosławionego dnia ❀

czciciel, 2017-04-27 22:48:15

" Abym kosztował słodyczy Pana i stale radował się Jego Świątynią " muszę przyjmować wzgardę i kpiny , chłód i boleść , niewdzięczność i wyśmianie ... " Tak , nie samym chlebem żyje człowiek , lecz każdym słowem , które pochodzi z ust Bożych " . Jan Marek miał jako jedyny dar do rozmnożenia , swoją WIERNOŚĆ . Dobrze jest być Uczniem Jezusa i nosić Mu sandały i chleb ... A DWIE RYBY to SYMBOL WIERNOŚCI UCZNIÓW CHRYSTUSA zwłaszcza w prześladowaniach . Ilekroć będzie nam smutno i źle , kiedy ręce przysłowiowo opadną , kiedy już nam się nie będzie chciało gadać to przypomnijcie sobie Tę Chwilę ,kiedy to WY mieliście TEN CHLEB I RYBY DLA JEZUSA , ABY TO ON COŚ Z TYM ZROBIŁ ...

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl