Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


czciciel, 2016-09-25 11:04:43

Syr 3.

Jolanta, 2016-09-25 09:44:09

"Tylko miłość i dobre uczynki liczą się w oczach Boga - teraz i w wieczności. Życie jest nieustanną walką o dusze i o zbawienie. Trzymaj się mocno dłoni Jezusa i z radością Mu wyznawaj: JEZU, MÓJ ZBAWICIELU! DZIĘKI TOBIE JESTEM BEZPIECZNY I BARDZO SZCZĘŚLIWY"! (Św. O. Pio)

Grzegorz, 2016-09-25 08:12:32

Radujmy się w Panu! Prośmy Pana, abyśmy nie odebrali wszystkich naszych dóbr już teraz. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Causa Nostrae Laetitiae!

czciciel, 2016-09-24 23:05:54

aby nie było nam tak smutno po tej zabawie opowiem wam ciekawą historię , jak każdy miałem Ojca , który umarł . / nie tak dawno /. Więź jaka mnie z nim łączyła była niezwykła . Przyśnił się mi dziś nad ranem , dokładnie o tej porze , której umarł . We śnie mama przerażona mówi mi , że tata umarł , ja na to ; przestań , on przecież żyje tylko śpi i żeby to mamie udowodnić zbudziłem ojca podając mu kubek zimnej wody , podniósł się i był rozanielony , szczęśliwy i dziękował mi za to ... obudziłem się o świcie i zdałem sobie sprawę , że pozornie mama miała rację , przecież tato nie żyje ALE JAKI BYŁ SZCZĘŚLIWY , GDY MU PODAŁEM TEN KUBEK ZIMNEJ WODY .... każdy więc z nas może pomagać zmarłym modlitwą i ofiarą , więc nie jest taka wielka ta przepaść pomiędzy nami gdy Chrystusa mamy w sercu . ON WSZYSTKICH ŁĄCZY ŻYWYCH I UMARŁYCH A PRZYKAZANIEM MIŁOŚCI , NAJWAŻNIEJSZYM , NIE JESTEŚMY BEZTROSCY lecz ZARADNI JAK ZARZĄDCA UMARZAJĄCY DŁUG WOBEC BOGA , NASZEGO PANA ...

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl