Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Gość, 2016-02-17 22:32:55

antoninko@Droga.jak dobrze że jesteś i jak cudnie tłumaczysz. Będę dziękować Bogu za Ciebie w mej modlitwie

czciciel, 2016-02-17 09:53:08

JOLANTO @ cudowny przykład nam dałaś . Ci którzy odkryli TO ŹRÓDŁO nie tylko z powodu naszych grzechów , ale dla MIŁOŚCI najwięcej otrzymują . Gdy dziś postanowisz Jezusie i Maryjo , więcej chcę przebywać z Tobą rozważając Twe cierpienia i tego dokonasz to Jezus powie Ci ; " Wchodzę do Twojego ogrodu , siostro ma , oblubienico, zbieram mirrę mą z moim balsamem ; spożywam plaster z miodem moim , piję wino moje wraz z mlekiem moim . JEDZCIE , PRZYJACIELE , PIJCIE , UPAJAJCIE SIĘ NAJDROŻSI ! ! ! Pnp 5.1.

Jolanta, 2016-02-17 08:57:50

"Póki czas, niech grzesznicy uciekają do Źródła Miłosierdzia Mojego, niech korzystają z Krwi i Wody, która dla nich wypłynęła. O, dusze ludzkie, gdzie się schronicie w dzień gniewu Bożego?" (Dz św. Faustyny, 848)

Teresa 2, 2016-02-17 08:31:53

Dzięki Panie Jezu za wszystko co mi uczyniłeś i czynisz po dzień dzisiejszy

Grzegorz, 2016-02-17 07:42:44

Ja, mieszkaniec Niniwy, co zrobię z danym mi Znakiem? Dziękuję Ojcze Michele. Ave Maria, Salvatoris Mater!

antonina, 2016-02-17 06:58:42

nie może to być...a jednak tak jest, to tak jakbyś "zwracał się do Kogoś z jednym kwiatem a On obdarowuje Cię całym naręczem", zupełnie niezasłużenie, działa przez wydarzenia, przez Słowa, i słowa, wyciąga z otchłani, z różnych perypetii życiowych, tak jakby chciał ciągle potwierdzić- "oto Jestem...Jestem przy Tobie..tu Jestem... Jestem.. ", są rzeczy, które trudno ubrać w słowa. czasem myślę, że z powodu Jego Miłości i Miłosierdzia - już tu na ziemi jest Królestwo Boże

Gość, 2016-02-16 23:49:22

Nie może to być. z największego bagna i błota. brudu, smrodu i trądu - Pan Jezus wyciągnął mnie. I choć po wszystkim pozostał mi ogromny wstyd a nawet hańba z powodu moich nieprawości - Pan Jezus błogosławił mi i wciąż we wszystkim błogosławi - nie może to być..czasem myślę że z powodu Jego Miłości - już tu na ziemi - jestem w Niebie

filemona, 2016-02-16 23:21:56

Szukałam szczęliwego życia, gdy na drodze mej stanąłeś Panie mój. Dziś Golgota żródłem mego życia. Ucz mnie Panie, abym zawsze umiała spełniać Twoją wolę Amen.

czciciel, 2016-02-16 22:37:18

gdy jestem z Oblubieńcem post może dotyczyć wszystkiego lecz nie miłości jaką mam KU NIEMU , nie należy mylić tych naszych wyrzeczeń postnych z radością analizowania i słuchania Słowa Bożego a wręcz przeciwnie JEMU WŁAŚNIE SIĘ POŚWIĘCIĆ . Szukać możemy i powinniśmy także znaków w naszym życiu , które świadczą o Obecności Bożej i zamiarów Boga wobec nas . Nic one nie mają wspólnego ze szukaniem znaków " cudownych "które są zaprzeczeniem naszej wiary . Miałem przyjaciela , który szukał potwierdzenia swojej wiary w w nadzwyczajnych cudach . Przez pewien czas ulegałem temu zjawisku ale raczej ze względu na niego . Nigdy nie pragnąłem tych zjawisk . Bóg jednak dał mi kilka razy doświadczyć zjawisk niewytłumaczalnych jak dla zdrowego na umyśle człowieka . Miałem spotkanie z szatanem , doświadczyłem cudownego zapachu nieziemskich kwiatów po spotkaniu z Katarzynką . Ale największym znakiem było OWE spotkanie ze Zmartwychwstałym w Łagiewnikach jesienią 2014 roku . To tylko dzięki Łasce Bożej umiem rozpoznać każdy inny znak bo było ich więcej , sam nie wiem dlaczego ... przecież tylko kocham Jezusa .

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl