Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Maria, 2015-04-26 20:00:24

Przyslowie mowi wszystkie drogi prowadza do Rzymu,jezeli idzemy ta droga ktora nam Bog wyznaczyl to napewno dojdziemy do wiecznosci. CHWALA PANU !

Jadwiga , 2015-04-25 21:30:55

Jezu, Ty jesteś moją DROGĄ,PRAWDĄ i ŻYCIEM.Ukochałeś mnie właśnie taką jaką jestem i tak bardzo troszczysz się o mnie każdego dnia. Dziękuję Ci, że tak bardzo przyciągnąłeś mnie do Swojego Serca. Jesteś moim Panem i moim Przewodnikiem. Ze św. Pawłem będę biec ku wyznaczonej mecie. Moja droga jest prosta, idąc nią w sercu radość i pokój mam. Moja droga jest pewna, bo na niej Światłość jest, która mi mówi jak mam dalej iść.Jezu wielbię Ciebie, Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Ciebie i radośnie śpiewam Tobie Alleluja, Alleluja.

antonina, 2015-04-25 20:04:33

♫ Któż jest jak nasz Pan, cudowny tak? Któż jest jak nasz Pan, wspaniały tak? Tylko Jezus jest wspaniały tak. To największy cud, że jesteś tu. Mego serca głód, by z Tobą być, :) znów i znów :). Cudowny Jezu, uwielbiam Cię. Wspaniały Jezu, wywyższam Cię. Cudowny Jezu, uwielbiam Cię. Jezu Tyś mój, jedyny cel ♫

antonina, 2015-04-25 10:10:58

sorry za tego "Gościa" - miałam ciężki tydzień- wpis z nutkami -to chyba już wszyscy wiedzą, że to ja:) -błogosławionego dnia !

Gość, 2015-04-25 10:07:33

dzięki Tereniu :) tęsknisz..? :) jestem, jestem. dziś w mojej głowie brzmi piosenka, ale nie wiem dlaczego właśnie dziś moje serce wybrało właśnie tę, ♫Jest takie miejsce u zbiegu dróg, Gdzie się spotyka z zachodem wschód... Nasz pępek świata, Nasz biedny raj... Jest takie miejsce, Taki kraj. Nad pastwiskami ciągnący dym, Wierzby jak mary w welonach mgły, Tu krzyż przydrożny, Tam święty gaj... Jest takie miejsce, Taki kraj. Kto tutaj zechce w rozpaczy tkwić, Załamać ręce, płakać i pić, Ten święte prawo Ma, bez dwóch zdań... Jest takie miejsce, Taki kraj. Z pokoleń trudu, z ofiarnej krwi Zwycięskiej chwały nadejdą dni. Dopomóż Boże I wytrwać daj! Tu nasze miejsce, To nasz kraj! ♫

filomena, 2015-04-25 10:07:09

Boże! Jak przeżyć życie, aby nie ulec pokusom różnorakim? Bez względu na wiek, na stan, wciąż kuszeni jesteśmy przez ZŁEGO! I często popełniamy to zło! Pomóż więc Panie przejść przez to nasze dane nam życie tak, aby kiedyś oglądając się wstecz nie wstydziliśmy się tego, co uczyniliśmy. Boże, bądź MIŁOSIERNY dla MNIE, dla NAS i całego ŚWIATA.

antonina, 2015-04-25 09:59:23

iść za łaską.. tak pięknie brzmi..myślę o.Michale, że właśnie dzięki Bożej łasce znalazłam się tu, na tym blogu,- chyba nigdy Ci nie dziękowałam, za Twoje modlitwy, które czasem całkiem realnie odczuwam, - całuję Twoje Kapłańskie Dłonie o.Michale

antonina, 2015-04-25 09:55:16

moja droga jest zwyczajna, nigdy nie miały znaczenia dla mnie dobra materialne, a zaszczyty.. przeważnie pracowałam na zaszczyty dla innych :), mnie nie były one potrzebne, więc moja droga jest zwyczajna, choć wcale nie prosta. :) ale nikt przecież nie obiecywał, że droga z Jezusem jest łatwa i prosta :)

filemona, 2015-04-25 08:57:03

Choc dla Pana Boga nasze zycie jest tylko chwilka, to ono trwa latami i moj wybor drogi raz ustalony - zawsze jest narazony na pokusy Zlego.Dlatego codziennie uwielbiam Boga i powierzam Jemu moje zycie.

Grzegorz, 2015-04-25 08:27:59

'Panie, do kogóż pójdziemy?' - wszystkie inne drogi wiją się bez celu i żeby się nie zapętlić w tym życiu, trzeba powtórzyć za Piotrem. Ale najpierw trzeba prosić Jezusa o tę wieczną perspektywę. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Ianua Coeli!

Teresa 2, 2015-04-25 08:22:46

Wyobraziłam sobie Pana stojącego przede mną z koszykiem darów ( bo jak już wiadomo codziennie nas obdarowuje :) i sięgnęłam po Kilka słów o Słowie dzięki Ojcze , dzięki , dzięki za Twoje piękne przemawianie i poruszanie naszych serc .Nieraz wraz z wybieraniem Słowa jakaś nutka serca drga a gdzie Tosia :)

Ania Waw, 2015-04-24 22:38:54

A ja sobie myślę, że Pan Bóg nie ogranicza Swej łaski od wyborów człowieka:) Choć moja droga była gdzieś sobie, Pan Bóg cierpliwie mnie podprowadził do takiego samego wyboru, jak Piotra:) To był przełomowy moment. Dzięki Ci Panie! I od tego czasu, to już sama poszukuję Boga, a On pozwala mi smakować Jego Królestwa pośród nas.Chwała Ci Ojcze! Serdecznie wszystkich pozdrawiam:)

oddana, 2015-04-24 22:34:28

Pan Bóg chce byśmy w życiu byli czynni, każdy na ile sytuacja mu pozwala, ale jednak bysmy nie przystawali za długo w miejscu. Sama tego doświadczam i dziś wydarzyło się coś, co w sercu rozważałam, nie myśląc, że w całkiem prozaicznej sytuacji dnia dzisiejszego Pan Bóg odpowie na moje zamyślenie, na moje "rozgryzanie" po swojemu pewnej sytuacji. Dobry Bóg poprostu mnie dziś rozbawił wykorzystując pewną moją słabość do tego, by do mnie przemówić i jakby rozjasnic przez dzisiejsze wydarzenie napięcie w relacji międzyludzkiej, którą próbowałam po swojemu zinterpretować. Teraz wiem jak daremne są moje wysiłki, przecież jestem ciągle z Nim, więc dlaczego się głowię i tyle mojej energii, sił marnuję na niepotrzebne studiowanie wewnętrzne, które mogłabym jeszcze piekniej spożytkować. A On właśnie jest taki, że zaskakuje i przy tym rozbawia, by mi pokazać, abym nie przejmowała się za wiele, ale razem z Nim się cieszyła. Czcicielu Ty mnie też ucieszyłes swoją obecnością;-) Bóg zapłać O. Michale za trud pracy, by się z nami tutaj kolejnego dnia spotkać. Pozdrawiam :-)

czciciel, 2015-04-24 22:28:18

moja mała , prosta droga bez wymagań lecz z Jezusem

czciciel, 2015-04-24 22:19:08

Witam Cię Jadwigo ! Czy mieszkasz pod Częstochową ?

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl