Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Teresa 2, 2015-04-14 20:19:12

Wywyższony bądż Jezu,Baranku mój.Tyś jedyny Odkupiciel.Tyś mój Król

filomena, 2015-04-14 08:16:51

Mój Boże! Pozwól w pokorze wobec bliźniego przeżyć ten dzień, nie być zadufanym w sobie i stosować w praktyce słowa modlitwy "OJCZE NASZ"

filemona, 2015-04-14 07:38:42

Moj Boze, nie wiem co mnie dzisiaj spotka, lecz wiem-ze nic mi sie nie stanie czego bys Ty nie przewidzial i co nie byloby od wiekow zamierzone dla mojego wiekszego dobra,to mi wystarcza. Uwielbiam Twoje swiete niezbadane zamiar, powierzam sie calym sercem Twojej milosci.

Grzegorz, 2015-04-14 07:11:55

Kiedy pragnę łatwego życia, otrzymuję najtrudniejszy ze szlaków. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Virgo Fidelis!

oddana, 2015-04-14 00:10:33

Jezusowi zależy na każdym, bez wyjątku... dlatego jestem gotowa Jezu byś mnie posyłał tam gdzie chcesz... Niech Twoje Światło mnie ciągle oświeca, bym szła odważnie po Twoich drogach i zawsze o Tobie świadczyła. Alleluja!!!

antonina, 2015-04-13 23:16:39

♫ Krzyżu Święty, co świat obejmujesz, Który rozdartą ziemię ramionami dwoma, jak dziecko słabe matka przed ciemnością bronisz, Zmiłuj się nad nami. Z Tobą mury rozwalać, Tobą się osłonić, Tobie się ufnym sercem, z miłością pokłonić.Krzyżu Święty, masz moc pojednania, i północy z południem, i wschodu z zachodem, Który nienawiść łamiesz, a niewolę kruszysz, Zmiłuj się nad nami. Z Tobą mury rozwalać, Tobą się osłonić, Tobie się ufnym sercem z miłością pokłonić.Krzyżu Święty, który ziemię spinasz, jak gdy żelazną klamrą człowiek dom swój chroni, by się w gruzy nie rozpadł na zwęglonej ziemi, Zmiłuj się nad nami. Z Tobą mury rozwalać, Tobą się osłonić, Tobie się ufnym sercem z miłością pokłonić. ♫

antonina, 2015-04-13 22:59:00

♪ W krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie, w krzyżu miłości nauka. Kto Ciebie Boże raz pojąć może, ten nic nie pragnie, ni szuka. W krzyżu osłoda, w krzyżu ochłoda dla duszy smutkiem zroszonej. Kto krzyż odgadnie, ten nie upadnie w boleści sercu zadanej. Kiedy cierpienie, kiedy zwątpienie, serce ci na wskroś przepali. Gdy grom się zbliża, pośpiesz do Krzyża, On ciebie wesprze, ocali. Gdy cię skrzywdzono, albo zraniono, lub serce czyjeś zawiodło. O, nie rozpaczaj, módl się, przebaczaj, Krzyż niech Ci stanie za godło ♪

Maria, 2015-04-13 22:55:09

JEZU tylko TY jestes WYWYSZONY, tylko TY WYSLAWIONY tylko TY UMILOWANY PAN MOJ I KROL MOJ KOCHAM CIE: AMEN !

czciciel, 2015-04-13 22:50:41

Jest tak jak mówisz Jezu., powiedział Nikodem . Czyż nie jesteśmy Nikodemami ? Otóż tak . Przychodzimy do Ciebie nocą naszej niewiedzy i pragniemy SŁOWA TWEGO PANIE .Jak wywyższono węża pychy na pustyni bezmyślności tak my pragniemy przez Krzyż TWÓJ ŚWIĘTY rozważać ZBAWIENNĄ WARTOŚĆ CIERPIENIA .. TO ona DAJE NAM MOŻLIWOŚĆ UZDROWIENIA BRACI TWOJĄ MOCĄ PANIE . WRAZ Z NIEUSTANNĄ MODLITWĄ PRZEZ NIEOCENIONĄ I ZBAWIENNĄ CENĄ TWEJ OFIARY .

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl