Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Zbyszek, 2014-09-18 12:29:02

Po ludzku gubimy i po ludzku szukamy. Po ludzku też rozumiemy i interpretujemy . Natomiast Bóg nigdy nie ukryje się przed nami tak , byśmy nie mogli Go odnaleźć i otulić się Jego niepojętą Miłością. By sięgnąć tam, "gdzie rozum nie sięga". Z Panem Bogiem Ojcze Michale.

Elżbieta Ch., 2014-09-18 09:08:47

W tamtych czasach o ile dobrze się orientuje chłopcy w wieku 12 lat byli traktowani jak dorośli mężczyżni , rodzice darzyli ich zaufaniem i pozwalali na samodzielność. Niepokój pojawił się po dłuższej nieobecności. Takim niepokojem jest dla nas dłuższa nieobecność w Kościele wtedy musimy szybko szukać Pana Jezusa. Pozdrawiam i Bóg zapłać oj. Michale ze jesteś z nami każdego dnia byśmy się nie zagubili.

Teresa 2, 2014-09-18 08:44:24

Dzisiejsze Słowo mówi mi , że mamy kochać i czcić swoich rodziców ale w centrum ma być Chrystus

Grzegorz, 2014-09-18 08:10:02

Józef i Maryja zapewne nie trzymali Jezusa na krótkim pasku. Gdyby tak było, to po prostu nie zagubiłby się im. A tak, stało się to, co Pan zamierzył. I jeszcze jedno: Bóg jest naszym największym Darem. Kiedy Go zagubimy, szukajmy Go wśród najbliższych, następnie wśród znajomych, a jeśli tam Go nie odnajdziemy, wróćmy do samego źródła, do naszej Jerozolimy. Tam w Kościele czeka Jezus. Gdzie jest moja Jerozolima? Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Dei!

antonina, 2014-09-17 23:03:42

hhm, a ja nadal nie rozumiem, " nie inwigilowali Go, dali wolność Jezusowi, Bóg pierwszy troszczy się o ich Skarb "- czyli tak myśleli jeden dzień, po czym chyba zmienili zdanie bo jednak zaczęli Go szukać. proszę o wybaczenie, ale chyba po raz pierwszy jakoś "nie trafił" do mnie ten komentarz. pozdrawiam jak zwykle bardzo serdecznie :) niech Ci Pan błogosławi drogi o. Michale

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl