Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


czciciel, 2014-08-11 12:33:40

Pewność w Tobie mam , że idziesz z nami .I choć każda z naszych dróg inna a wręcz w przeciwnych kierunkach to zmierzają w JEDNO CENTRUM " DO SYNA TWEGO NAS PROWADŹ MARYJO MATKO NASZA"

Grzegorz, 2014-08-11 09:13:37

Synowie Boży są wolni. Jestem wolny, a często zachowuję się jak niewolnik. Proszę, przyjdź Duchu Święty, i uwalniaj nasze serca, aby stały się jak opróżnione i wyczyszczone stągwie, gotowe, aby wlać w nie Miłość Bożą. Nie widzę Cię dzisiaj, Ojcze Michale, ale pozdrawiam Ciebie i wszystkich Pielgrzymów. Ave Maria, Regina in Caelum Assumpta!

antonina, 2014-08-10 22:52:45

♪♪ Wierzę w Ciebie Panie coś mnie obmył z win, wierzę, że człowiekiem stał się Boży Syn, miłość Ci kazała krzyż na plecy brać, w Tabernakulum zostałeś aby a nami trwać. Jesteś przewodnikiem nam do wieczności bram, tam przygarniasz nas do Siebie. Tyś jest moim życiem boś Ty żywy Bóg, Tyś jest moją drogą najpiękniejszą z dróg, Tyś jest moją prawdą co oświeca mnie, boś odwiecznym Synem Ojca, który wszystko wie, nic mnie nie zatrwoży już wśród najcięższych burz bo Ty Panie jesteś ze mną. Tyś jest moją siłą, w Tobie moja moc, Tyś jest mym pokojem w najburzliwszą noc, Tyś jest mym ratunkiem gdy zagraża toń, moją słabą ludzką rękę ujmij w Swoją dłoń, z Tobą przejdę poprzez świat w ciągu życia lat, i nic złego mnie nie spotka. Tobie Boże Ojcze wiarę swoją dam, w Tobie Synu Boży ufność swoją mam, Duchu Święty, Boże, w serce moje zstąp, i miłości Bożej ziarno rzuć w me serce głąb, duszy mojej rozpal żar siedmioraki dar, daj mi stać się Bożą rolą ♪♪

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl