Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


czciciel, 2015-11-26 21:52:04

BARANKU BOŻY , KTÓRY GŁADZISZ GRZECHY ŚWIATA , ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI

Edyta, 2014-01-19 15:32:32

A ja życzę wszystkim kapłanom, zakonnikom, misjonarzom, całemu ludowi Bożemu... żeby byli "... światłością dla pogan, aby moje zbawienie dotarło aż do krańców ziemi" jak mówi Pan. Oby było was coraz więcej.

Teresa, 2014-01-19 10:47:30

Wiem jak jest dobrze i lekko po dobrej spowiedzi.

Piotr, 2014-01-19 00:26:29

Dziękuję Ojcze Michale za to wyjaśnienie. Z większym zrozumieniem tej prawdy o Bogu wspominam teraz moją ostatnią spowiedź i z tym przesłaniem na przyszłość, rozstawać się już nie chcę;) Bóg tak dosłownie przebacza, wymazuje nasze grzechy, że dzięki temu zmienia w Jego postrzeganiu nawet bieg naszej historii, abyśmy tylko jak najszybciej mogli, odbudować z nim swoje relacje. Kiedyś jeden ksiądz powiedział mi " myślę że Szef (Bóg) się nie obrazi jak to powiem, ale wiedź, że bardziej boli Boga to, że nie wierzysz w Jego ogromne miłosierdzie, niż to, że przecież grzesząc, a potem przystępując do spowiedzi, tego miłosierdzia czasem, po wielokroć może nadużywasz....Pan Bóg tak nas kocha, że kiedy spełnimy warunki dobrej, ważnej spowiedzi, daje nam w tym Sakramencie jak gdyby koleją białą szatę, czyli nowy piękny, znów wygładzony, czysty stan naszej duszy, chyba można powiedzieć, taką znów w pełni ważną legitymację na drodze do Nieba, do Wieczności. Dziękuję Ojcze Michale, pozdrawiam serdecznie, także wszystkich słuchaczy i słuchaczki, także Olka-mojego kolegę i przyjaciela, który od niedawna słucha rozważań" Kilka Słów o Słowie" i wiem, że to dzisiejsze przesłanie Ojca Michała będzie dla niego także bardzo wartościowe. Chwała Panu! Z darem modlitwy Piotr

Grzegorz, 2014-01-18 23:40:47

Niezwykłe jak niezwykły jest nasz Bóg. Cóż za Miłosierdzie i cóż za Moc! Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Refugium Peccatorum!

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl