Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


filemona, 2015-04-19 23:56:11

Ojcze Michale podzielam to uczucie tesknoty za Obliczem Jezusa , bo kiedy czytam wizjonerke Marie Valtorta-ktorej Jezus dal to szczescie patrzenia na swoja Boska postac, jestem pelna zachwytu, a co dopiero znalezc sie w Jego ramionach i uslyszec - dziecko moje !

czciciel, 2014-12-02 16:52:01

Jest wreszcie taki moment w życiu każdego , gdy tego bardzo pragnie , kiedy zaczyna dostrzegać Boga nie tylko w Ewangelii ale i w całym wspaniałym świecie . Bóg staje przed naszymi oczami w cudzie stworzenia , ściele się pod nogami w jesiennym listowiu w cudzie zachodu słońca jak gdyby nie mógł się z nami rozstać ...Ale najpiękniejszy jest w oczach osoby kochanej .

..., 2012-05-26 09:32:51

Tylko zakochani tęsknią :) , jak nie tęsknić za Tym co przywraca Piękno duszy ? pozdrawiam

jjewicz@op.pl, 2012-05-26 06:43:33

Dzięki księdzu za inspirację... Nie zazdroszczę św.Janowi; przecież "Bogosławieni co nie widzieli a uwierzyli". Cudem jest też to, że Bóg pisze wciąż te księgi życia każdego z nas, księgi miłosnej tęsknoty do spotykania go co dnia; w Słowie, a kiedyś w pełni, w wieczności:) Serdeczne dzięki.

Danuta (WwD), 2012-05-25 23:48:28

No tak! Historia Jezusa to niekończąca się opowieść, w której mamy swój udział. To Tajemnica, w której pozwala nam uczestniczyć. Lubimy odkrywać sekrety, zwłaszcza... cudze, ale do najpiękniejszego - Chrystusowego - jakoś nie mamy zbytniego zapału albo szybko się nudzimy. A tymczasem to także nasz sekret, sekret naszego życia tu i TAM! Dzięki za tę refleksję!

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl