↑ KLIKNIJ W OKŁADKĘ ↑      

Bardzo mnie przekonuje zawarte w książce ojca Michała stwierdzenie, że gdyby zaistniała konieczność wybrania z Ewangelii tylko jednego fragmentu, który byłby syntezą całego nauczania Jezusa, to powinien to być 15 rozdział św. Łukasza.

Abp Grzegorz Ryś

Marzyło mi się, by ta malutka książeczka trafiła do rąk tych, którzy przychodzą do mojego konfesjonału. Bo każdemu, naprawdę każdemu chciałbym dać to, co było moim bardzo osobistym odkryciem: doświadczenie ojcowskiej miłości Boga.
o. Michał Legan

 

Mój komentarz video do Ewangelii na kolejny dzień, zawsze o godz. 22:00.

dodaj komentarz subskrybuj

Komentarze


Grzegorz, 2014-11-03 07:30:15

Dar bezinteresowności przynosi chleb maluczkim i nowe serce dającym. Upodabnia nas do Jezusa. Dziękuję Ojcze Michale. Ave Maria, Mater Caritatis!

czciciel, 2014-11-03 00:02:19

Prawdziwym uczniem Chrystusa staje się ten, kto dawanie siebie innym czyni powszedniością i nie ogląda się za siebie czy go ktoś doceni a " kiedy widzi ,że Bóg go widzi, to nie potrzebuje tego , żeby ktoś go dostrzegł " rekolekcje O. Augustyn Pelanowski

Adam, 2014-11-02 23:43:40

Pan napełnia moją duszę,nasyca mnie dobrami i tylko ON jest moją radością, szczęściem, wszystkim co posiadam. Dlatego musimy głosić DOBRĄ NOWINĘ, EWANGELIĘ. Niech BĘDZIE UWIELBIONY,BŁOGOSŁAWIONY,WYWYŻSZONY MÓJ BÓG I ZBAWCA!!!

antonina, 2014-11-02 22:58:50

♪♪ Słowa Jego są słodyczą i cały pełen jest powabu. Taki jest Miły mój, oto Przyjaciel mój . Córki Jeruzalem. ♪♪

antonina, 2014-11-02 22:56:59

no tak, samo życie, tylko jak nie stać się wilkiem wśród wilków, jak nie stać się faryzeuszem wśród faryzeuszy, jak wytrwać przy Tobie Jezu nie mając klasztornej celi ? hhmm, tylko dzięki Twojej łasce jest to możliwe, i za to bądź uwielbiony, za wszystkie radości, i przeciwności, za każdy szczegół dnia, w którym odnajduję Ciebie

Subskrybuj newsletter!

Jeśli chcesz codziennie wieczorem otrzymywać komentarz video na kolejny dzień, wpisz się na listę mailingową.

Kontakt


Zachęcam, by przekazywac wszystkim zainteresowanym wiadomość o
"Kilku słowach o Słowie",
aby ta wspólnota osób pochylonych nad Ewangelią, która daje życie,
wciąż się rozszerzała.

o. Michał Legan OSPPE
Zakon św. Pawła Pierwszego Pustelnika

Jasna Góra, ul. Kordeckiego 2
42-225 Częstochowa

© Michał Legan OSPPE / design: ordigital.pl